Samsung Galaxy SmartTag2 černá EI-T5600BBEGEU

Kód: 701746
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€22,40 €18,70 bez DPH €22,40 / 1 ks
Skladom :)

Lokalizačný čip Bluetooth pomáha predchádzať strate kľúčov a iných cenností

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Galaxy SmartTag2 dohliada na vaše cennosti

Zbavte sa starostí a vychutnajte si pokojnejšie rána bez neustáleho hľadania kľúčov a iných potrebných vecí. Jednoducho pripevnite Galaxy SmartTag2 na batožinu, batoh alebo peňaženku a budete mať istotu, že rýchlo nájdete všetko, čo potrebujete. Zariadenie Galaxy SmartTag2 ponúka spoľahlivú výdrž batérie až 500 dní a celý rad pokročilých funkcií, ako napríklad zobrazenie kompasu a vyhľadávanie v blízkosti na intuitívne a presné vyhľadávanie. Jedným kliknutím môžete ľahko sledovať všetky pripojené zariadenia.

Výnimočná odolnosť a jednoduchosť

Galaxy SmartTag2 má intuitívny dizajn, ktorý umožňuje rýchle pripevnenie a jednoduché prenášanie. Vďaka vodotesnosti IP67 spoľahlivo zaistí bezpečnosť vašich cenností v silnom daždi alebo pri páde do vody. Nenápadný prívesok tiež ponúka až o 40 % dlhšiu výdrž batérie vďaka úspornému režimu, takže vzdialený prístup k veciam, na ktorých vám záleží, je ešte bezstarostnejší.

Jasný prehľad bez hľadania

Nepamätáte si, kam ste si dali peňaženku? Nevyhadzujte vankúše z pohovky a namiesto toho prihláste lokátor Galaxy do služby SmartThings Find. Intuitívne rozhranie vám umožní rýchlo nájsť veci, ktoré máte radi, aby ste nemuseli strácať čas ich hľadaním.

Galaxy SmartTag2 bude vždy po vašom boku

Nájdite všetko, čo chcete mať po ruke, pomocou inteligentnej funkcie Vyhľadávanie v blízkosti. Poskytuje vám jasné pokyny a prehľadný režim kompasu - Compass View. Ak si stále nie ste istí, kde sa hľadaná položka nachádza, funkcia Ring Your Tag vám uľahčí jej nájdenie spustením zvukovej odozvy.

Lokalizačný čip Galaxy SmartTag2 vás vždy nájde

Galaxy SmartTag2 ponúka jednoduchý spôsob zadávania kontaktných informácií pre potenciálnych nálezcov. Keď zapnete režim Stratené, zanechaná správa sa zobrazí prostredníctvom technológie NFC (Near Field Communication) na každom smartfóne bez ohľadu na operačný systém.

Dve praktické vrecká pre väčšiu odolnosť

K inteligentnému lokátoru Samsung SmartTag2 môžete získať dve puzdrá - silikónové ponúka bezpečnú ochranu pred poškodením a mäkký povrch, zatiaľ čo druhé puzdro s protišmykovým vzorom zabezpečí, že vám inteligentný lokátor nevypadne z ruky. Oba varianty sa dodávajú s praktickým krúžkom na mimoriadne jednoduché upevnenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: