ACANA Singles Free-Run Duck Mono - suché krmivo pre psov - 11,4kg
Kód: DLSANAZWI0047Podrobný popis
ACANA Singles Free-Run Duck Mono - suché krmivo pre psov - 11,4kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Séria | ACANA Singles |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 31% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992571122 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Séria: | ACANA Singles |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 31% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
