Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920

Kód: 13673/SED 13673/POU Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€217 €260,40 od €217 €180,80 bez DPH €217 bez DPH od €180,80 bez DPH
Skladom :) Skladom :) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Tieto inteligentné hodinky boli navrhnuté tak, aby vždy držali krok aj pri náročných tréningoch alebo cestovateľských aktivitách. Stanú sa vaším osobným trénerom, ktorý bude spoľahlivo monitorovať váš zdravotný stav, kardiovaskulárne funkcie a dokonca aj kvalitu vášho spánku. Hodinky vás vždy spoľahlivo dovedú do cieľa vďaka zabudovanému modulu GPS a navigácii. Titánový rám so zafírovým sklíčkom zaručuje vysokú odolnosť a oceníte aj dlhú výdrž batérie. Zariadenie Galaxy Watch5 Pro využíva originálny operačný systém Wear OS, ktorý uľahčuje prístup k mnohým užitočným aplikáciám. K dispozícii je aj moderné rozhranie Bluetooth 5.2 alebo možnosť bezkontaktných platieb NFC.

Samsung Galaxy Watch5 Pro 45mm SM-R920

Odolajú všetkým nástrahám

Zariadenie Galaxy Watch5 sa môže pochváliť vysokou odolnosťou a vý držou, takže sa môžete spoľahnúť, že s vami udrží krok aj v náročných podmienkach. Vďaka odolnému displeju s tvrdým zafírovým sklíčkom, ktorý dopĺňa titánový rámik vo farbe Black Titanium alebo Gray Titanium, sú tieto hodinky takmer nezničiteľné.

Pre šport a spoločnosť

Odolný titánový rámik doplnený lesklým zafírovým sklíčkom dodáva hodinkám nielen odolnosť, ale aj štýlový vzhľad. Na vašom zápästí sa objaví nadčasový šperk, ktorý ohromí vaše okolie klasickými farbami a prémiovým vzhľadom. K dispozícii je aj celý rad rôznych vzorov ciferníkov.

Pre šport a spoločnosť

Podporuje zdravý životný štýl

Prostredníctvom hodiniek budete sledovať prejdené kroky, spálené kalórie a ďalšie údaje. Pre milovníkov pohybu je k dispozícii viac ako 90 športových aktivít, ktoré hodinky dokážu automaticky rozpoznať a zaznamenať. Získate podrobné údaje o priebehu a účinnosti tréningu.

Podporuje zdravý životný štýl

Podrobné monitorovanie srdca

Snímač EKG a optický snímač srdcovej frekvencie nepretržite monitorujú váš pulz a kardiovaskulárny systém a dokážu odhaliť a upozorniť vás na potenciálne problémy. Bioaktívny senzor 3 v 1 potom meria aj krvný tlak, aby vám pomohol monitorovať a kontrolovať jeho výkyvy.

Podrobné monitorovanie srdca

Dôkladne poznajte svoje telo

Hodinky sú vybavené aj snímačom bioelektrickej impedančnej analýzy, ktorý poskytuje cenné údaje o štruktúre a zložení vášho tela - napríklad percento telesného tuku alebo údaje o hmotnosti kostrového svalstva. Tieto poznatky vám poskytnú spätnú väzbu a motiváciu na zlepšenie vašej kondície.

Dôkladne poznajte svoje telo

Vylepšené monitorovanie spánku

Kvalitný odpočinok je nevyhnutný pre maximálny výkon. Preto sú hodinky vybavené vylepšenou technológiou, ktorá monitoruje každú fázu spánku a pomáha vám vytvoriť zdravšie spánkové návyky. Okrem skóre spánku sa dozviete aj podrobnosti o svojom spánkovom type a prostredníctvom symbolov aj to, ku ktorému zvieraťu ho môžete priradiť.

Vylepšené monitorovanie spánku

Na ceste sa nestratíte

Naplánujte si ideálne trasy pomocou GPS alebo ich importujte priamo zo smartfónu. Pri tréningu cyklistiky alebo behu sa môžete spoľahnúť aj na hlasovú alebo vibračnú navigáciu. Cesta späť uľahčuje nájdenie cesty späť do východiskového bodu.

Na ceste sa nestratíte

Hodinky so systémom Wear OS

Teraz môžete nosiť svoje obľúbené aplikácie priamo na zápästí. Platforma Wear OS umožňuje vložiť hodinky jednoduchá inštalácia aplikácií ako napríklad Google Maps, YouTube Music a mnoho ďalších.

Hodinky so systémom Wear OS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: