Apple iPhone 14 256GB

Kód: 12201/VES
Neohodnotené
Značka: Apple
€739 €615,80 bez DPH
Skladom :)
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Apple iPhone 14 256 GB Červená

Apple

iPhone 14

Prehliadka skvelých funkcií

Zoznámte sa s iPhone 14. Dokáže rozpoznať dopravnú nehodu. Má oveľa dlhšiu výdrž batérie. Pri slabom osvetlení fotí ešte lepšie. Samozrejmosťou zostáva podpora rozšíreného príslušenstva MagSafe. A je k dispozícii v piatich krásnych farbách.

6,1" Super Retina XDR.

iPhone 14 je k dispozícii v obľúbenej veľkosti 6,1", odolnom a elegantnom dizajne z leteckého hliníka v piatich krásnych povrchových úpravách. Displej je úplne skvelý na streamovanie filmov, prezeranie fotografií alebo hranie hier. Nádherný displej Super Retina XDR OLED má špičkový jas 1 200 nitov, kontrastný pomer 2 000 000:1 a podporu Dolby Vision.

iPhone 14 má A15 Bionic.

Z hľadiska výkonu sa nový iPhone 14 posúva do prémiovej sféry. Má presne taký istý čip ako iPhone 13 Pro. V praxi to znamená, že získate obrovský náskok pred konkurenciou. A15 Bionic s 5-jadrovým GPU poháňa aj tie najnáročnejšie aplikácie s maximálnou plynulosťou. A vďaka pokročilej optimalizácii systému vydrží iPhone 14 na batériu aj ten najnáročnejší pracovný deň.

Duálny fotografický systém je pýchou iPhone 14

iPhone 14 nastavuje nový štandard na fotenie a natáčanie videí vďaka novému 12MPx hlavnému fotoaparátu s väčším snímačom a väčším počtom pixelov, novému prednému fotoaparátu TrueDepth, ultraširokouhlému fotoaparátu na zachytenie väčšej časti scény a technológii Photonic Engine na obrovský skok vo výkone pri slabom osvetlení.

Dokonale bezpečný a prehľadný systém.

Operačný systém iOS 16 prináša obrovské množstvo nových funkcií a pokročilejší spôsob personalizácie. Napríklad uzamknutú obrazovku iPhonu 14 si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Na nové verzie iOS sa môžete tešiť približne ďalších 5 rokov.

Apple iPhone 14 256 GB Červená
  • Operačný systém: iOS
  • Zadná kamera: 12MPX
  • Kategórie: Nový kus
  • Kapacita: 256GB
  • Obsah balenia: telefón.|USB-C/Lightning kábel|dokumentácia
  • Veľkosť displeja: 6,1 palca
  • Označenie modelu procesora: A15 Bionic
Apple iPhone 14 256 GB Červená Značka telefonu Apple

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: