Apple iPhone 14 Pro Max 128GB

Kód: 284704/ERN 284704/POU Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Apple
€1 138,50 €1 079,20 od €1 079,20 €948,80 bez DPH €899,30 bez DPH od €899,30 bez DPH
Skladom :) Skladom :) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Magický spôsob interakcie s iPhonom. Základný bezpečnostný prvok, ktorý pomáha zachraňovať životy. Inovatívny 48MP hlavný fotoaparát. Až 2× jasnejší displej na priamom slnečnom svetle. A dokonalý mobilný čip. Toto sú hlavné výhody telefónu iPhone 14 Pro Max.

6,7" Super Retina XDR s technológiou ProMotion

iPhone 14 Pro Max je k dispozícii v obľúbenej 6,7-palcovej veľkosti, s odolným a elegantným dizajnom a štyrmi krásnymi povrchovými úpravami. Displej je úplne skvelý na streamovanie filmov, prezeranie fotografií alebo hranie hier. Nádherný displej Super Retina XDR OLED má špičkový jas až 2 000 nitov, kontrastný pomer 2 000 000:1 a podporu Dolby Vision. Technológia ProMotion poskytuje adaptívnu obnovovaciu frekvenciu od 1 do 120 Hz, čo vám umožňuje používať režim always-on s notifikáciami bez vplyvu na výdrž batérie.

Spoznajte novú tvár iPhonu 14 Pro Max

Dynamický ostrov zobrazuje prehrávanú hudbu, športové výsledky, prichádzajúce hovory FaceTime a ďalšie informácie. Nezasahuje do toho, čo robíte.

iPhone 14 Pro Max poháňa čip A16 Bionic

Z hľadiska výkonu nemá iPhone 14 Pro Max na trhu konkurenciu. Presúva sa do prémiovej sféry. Konkrétne je až o 40 % rýchlejší vďaka kombinácii dvoch výkonných a štyroch efektívnych jadier. A16 Bionic s 5-jadrovým GPU poháňa aj tie najnáročnejšie aplikácie s maximálnou plynulosťou. A vďaka pokročilej optimalizácii systému vydrží iPhone 14 Pro Max na batériu aj ten najnáročnejší pracovný deň.

Profesionálny fotografický systém je pýchou iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max posúva mobilnú fotografiu oveľa ďalej. To všetko vďaka technológii Photonic Engine, ktorá vďaka hlbokej integrácii hardvéru a softvéru ponúka obrovský skok v kvalite fotografií pri strednom a slabom osvetlení pre všetky fotoaparáty. Modelový rad Pro je vôbec po prvýkrát vybavený novým hlavným fotoaparátom s rozlíšením 48 Mpx a štvorpixelovým snímačom, ktorý sa prispôsobuje snímanej fotografii a je vybavený optickou stabilizáciou obrazu druhej generácie s posunom snímača. Pri väčšine fotografií štvorpixelový snímač spája každé štyri pixely do jedného veľkého štvorpixelového ekvivalentu s veľkosťou 2,44 µm, čo vedie k úžasnému zachyteniu snímok pri slabom osvetlení a zachovaniu veľkosti fotografie na praktickej hodnote 12 megapixelov.

Funkcie aj pre najnáročnejších fotografov

Snímač so štyrmi pixelmi je výhodný aj pre skutočných profesionálnych fotografov, pretože optimalizuje detaily vo formáte ProRAW. A vďaka novému modelu strojového učenia navrhnutému špeciálne pre štvorpixelový snímač teraz iPhone zachytáva ProRAW v rozlíšení 48 megapixelov s nevídanou úrovňou detailov, čo umožňuje nové kreatívne pracovné postupy pre profesionálnych používateľov.

Režim filmára

Smartfón iPhone 14 Pro Max nahráva videá v exkluzívnej kvalite. Režim filmára sa zameriava na najdôležitejšiu osobu v scéne, podobne ako vo filme. Dokonca aj v rozlíšení 4K pri 30 fps. A v akčnom režime môžete z ruky natáčať skvelé akčné videá.

Výrazne vylepšený predný fotoaparát

Prepracovaný predný fotoaparát na Apple iPhone 14 Pro Max dokáže automaticky zaostriť na viacero objektov naraz. A keďže zachytáva až o 38 % viac svetla, selfie budú dokonale ostré aj pri slabom osvetlení.

Automatické SOS v prípade nehody

Vďaka špeciálnym senzorom iPhone 14 Pro Max vie, kedy máš problém. Po uplynutí definovaného času automaticky vytočí číslo 112 a upozorní vaše núdzové kontakty.

Dokonale bezpečný a transparentný systém

Operačný systém iOS 16 prináša obrovské množstvo nových funkcií a pokročilejší spôsob personalizácie. Napríklad uzamknutú obrazovku iPhonu 14 Pro Max si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Na nové verzie iOS sa môžete tešiť približne ďalších 5 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Mobilné telefóny
pkwiu: 26.30.22.0
Product is large: N
výška: 28 mm
Šírka: 165 mm
Dĺžka: 90 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: