Sena 10S interkom pre motocykle 4-kanálový 1600 m čierny
Kód: AKGNSASBL0032Podrobný popis
Sena 10S interkom pre motocykle 4-kanálový 1600 m čierny| USB vstup | Áno |
| Verzia Bluetooth | 4.1 |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| Množstvo predvolených staníc | 10 |
| Maximálny dosah | 1600 m |
| Režim headsetu | Áno |
| FM rádio | Áno |
| Profily Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Počet kanálov | 4 kanály/kanálov |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 55 °C |
| Množstvo | 1 |
| Nabíjačka | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Hmotnosť | 58 g |
| Farba | Čierna |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Doba hovoru | 12 h |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| EAN: | 8809629526296 |
| USB vstup: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 4.1 |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| Množstvo predvolených staníc: | 10 |
| Maximálny dosah: | 1600 m |
| Režim headsetu: | Áno |
| FM rádio: | Áno |
| Profily Bluetooth: | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Počet kanálov: | 4 kanály/kanálov |
| Konektor USB: | Micro-USB |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 55 °C |
| Množstvo: | 1 |
| Nabíjačka: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Hmotnosť: | 58 g |
| Farba: | Čierna |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Doba hovoru: | 12 h |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
