Electrolux EEM48321L dishwasher Fully built-in 14 place settings
Kód: AGDELCZMZ0145Podrobný popis
Electrolux EEM48321L dishwasher Fully built-in 14 place settings| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Doba cyklu | 60 min |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Počet pracích programov | 8 |
| Sklenená ochrana | Áno |
| Úroveň hluku | 44 dB |
| Technológia prevodníka | Áno |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Počet miest | 14 miest |
| Výška | 818 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Inštalačná výška (max) | 88 cm |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Spotreba energie na cyklus | 0,832 kWh |
| Spotreba vody na cyklus | 10,5 L |
| Celková spotreba | 1950 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A+++ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Wi-Fi ovládanie | Nie |
| Vstavaný displej | Áno |
| Farba dverí | Biela |
| Ročná spotreba vody | 2940 L |
| Ročná spotreba energie | 237 kWh |
| Trieda účinnosti sušenia | A |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543685738 |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Doba cyklu: | 60 min |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Sklenená ochrana: | Áno |
| Úroveň hluku: | 44 dB |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| AquaSensor funkcia: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Výška: | 818 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Inštalačná výška (max): | 88 cm |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,832 kWh |
| Spotreba vody na cyklus: | 10,5 L |
| Celková spotreba: | 1950 W |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A+++ |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Wi-Fi ovládanie: | Nie |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Ročná spotreba vody: | 2940 L |
| Ročná spotreba energie: | 237 kWh |
| Trieda účinnosti sušenia: | A |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
