Electrolux EES47300IX Čiastočne vstavaný 13 miest
Kód: AGDELCZMZ0147Podrobný popis
Electrolux EES47300IX Čiastočne vstavaný 13 miest| Technológia prevodníka | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Počet miest | 13 miest |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Počet pracích programov | 8 |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Výkon sušenia | C |
| Umývacie programy | Eko, Rýchly, Auto, Predumytie, 60min, 90 min, 160min |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Trieda emisie hluku | C |
| Systém sušenia | AirDry |
| Doba cyklu | 240 min |
| Výška | 818 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Inštalačná výška (max) | 88 cm |
| Hmotnosť | 34,3 kg |
| Hĺbka | 575 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Spotreba energie na cyklus | 0,835 kWh |
| Celková spotreba | 1950 W |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Index energetickej účinnosti (EEI) | 49,9 |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 84 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369) | 1,061 |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Prúd | 10 A |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus | 9,9 L |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,5 m |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Farba dverí | Neaplikovateľný |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Uchytenie dverí | Dvojitý pohyb |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Materiál vane | Nerezová oceľ |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Čiastočne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky | Košík |
| Automatické otvorenie dverí | Áno |
| Nastavenie nôh | 8 cm |
| Vnútorné osvetlenie | Nie |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor | Nie |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543795215 |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Počet miest: | 13 miest |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Počet pracích programov: | 8 |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Výkon sušenia: | C |
| Umývacie programy: | Eko, Rýchly, Auto, Predumytie, 60min, 90 min, 160min |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Teplota (max): | 70 °C |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Výška: | 818 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Inštalačná výška (max): | 88 cm |
| Hmotnosť: | 34,3 kg |
| Hĺbka: | 575 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Spotreba energie na cyklus: | 0,835 kWh |
| Celková spotreba: | 1950 W |
| Index účinnosti prania (EU 2017/1369): | 1,121 |
| Index energetickej účinnosti (EEI): | 49,9 |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 84 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Index účinnosti sušenia (EÚ 2017/1369): | 1,061 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prúd: | 10 A |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,9 L |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,5 m |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Farba dverí: | Neaplikovateľný |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Dotyk |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Uchytenie dverí: | Dvojitý pohyb |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Materiál vane: | Nerezová oceľ |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Čiastočne vstavaný |
| Typ príborovej priehradky: | Košík |
| Automatické otvorenie dverí: | Áno |
| Nastavenie nôh: | 8 cm |
| Vnútorné osvetlenie: | Nie |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Podlahový svetelný indikátor: | Nie |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
