Gorenje GV563E11 umývačka na riad Plne vstavaný 10 sád riadu E
Kód: AGDGJEZMZ0025Podrobný popis
Gorenje GV563E11 umývačka na riad Plne vstavaný 10 sád riadu E| Účinnosť prania | A |
| Funkcia 3 v 1 | Áno |
| Teplota prania | 65/60/55/50/45 °C |
| Účinnosť sušenia | A |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 235 min |
| Umývacie programy | 60min, Delikátne pre sklo, Eko, Intenzívny, Denne |
| Počet miest | 10 miest |
| Trieda emisie hluku | C |
| Úroveň hluku | 47 dB |
| Pridané vlastnosti | Rýchle pranie, ExtraDry, ExtraHygiene |
| Instalačná výška oddielu | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu | 45 cm |
| Šírka | 448 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnosť | 31 kg |
| Instalačná hĺbka oddielu | 58 cm |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba vody na cyklus | 9 L |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 70 kWh |
| Počet košov | 3 košík/košíky |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku | Slimline (45 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vstavaný displej | Nie |
| Farba ovládacieho panela | Čierna |
| Výška balenia | 884 mm |
| Šírka balenia | 485 mm |
| Hĺbka balenia | 635 mm |
| LED kontrolka na podlahe | Áno |
| Oneskorenie pri štarte | Áno |
| Samočistiaci filter | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 337982 |
| Upozornenia | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 3838782890079 |
| Účinnosť prania: | A |
| Funkcia 3 v 1: | Áno |
| Teplota prania: | 65/60/55/50/45 °C |
| Účinnosť sušenia: | A |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 235 min |
| Umývacie programy: | 60min, Delikátne pre sklo, Eko, Intenzívny, Denne |
| Počet miest: | 10 miest |
| Trieda emisie hluku: | C |
| Úroveň hluku: | 47 dB |
| Pridané vlastnosti: | Rýchle pranie, ExtraDry, ExtraHygiene |
| Instalačná výška oddielu: | 82 cm |
| Instalačná šírka oddielu: | 45 cm |
| Šírka: | 448 mm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Výška: | 815 mm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 58 cm |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Spotreba vody na cyklus: | 9 L |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 70 kWh |
| Počet košov: | 3 košík/košíky |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Rozmery výrobku: | Slimline (45 cm) |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Farba ovládacieho panela: | Čierna |
| Výška balenia: | 884 mm |
| Šírka balenia: | 485 mm |
| Hĺbka balenia: | 635 mm |
| LED kontrolka na podlahe: | Áno |
| Oneskorenie pri štarte: | Áno |
| Samočistiaci filter: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 337982 |
| Upozornenia: | Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
