Umývačka riadu Electrolux EES848200L Plne vstavaná 14 súprava
Kód: AGDELCZMZ0137Podrobný popis
Umývačka riadu Electrolux EES848200L Plne vstavaná 14 súprava| Umývacie programy | Rýchly, Opláchnutie, 90 min |
| Systém sušenia | AirDry |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Odložený štart | Áno, 24 h |
| Technológia prevodníka | Áno |
| Doba cyklu | 240 min |
| Počet pracích programov | 8 |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Počet miest | 14 miest |
| Inštalačná výška (max) | 88 cm |
| Výška | 818 mm |
| Instalačná šírka oddielu | 60 cm |
| Hmotnosť | 35,4 kg |
| Inštalačná výška (min) | 82 cm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 55 cm |
| Šírka | 596 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A++ |
| Spotreba energie (vypnuté) | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus | 10,5 L |
| Nastaviteľná výška horného koša | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,5 m |
| Rozmery výrobku | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,5 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča | Plne vstavaný |
| Farba dverí | Biela |
| Ročná spotreba vody | 2940 L |
| Trieda účinnosti prania | A |
| Trieda účinnosti sušenia | A |
| Ročná spotreba energie | 266 kWh |
| Nastavenie nôh | 8 cm |
| Ukazovateľ soli | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Upozornenia | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 7332543770687 |
| Umývacie programy: | Rýchly, Opláchnutie, 90 min |
| Systém sušenia: | AirDry |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Odložený štart: | Áno, 24 h |
| Technológia prevodníka: | Áno |
| Doba cyklu: | 240 min |
| Počet pracích programov: | 8 |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Počet miest: | 14 miest |
| Inštalačná výška (max): | 88 cm |
| Výška: | 818 mm |
| Instalačná šírka oddielu: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 35,4 kg |
| Inštalačná výška (min): | 82 cm |
| Hĺbka: | 550 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 55 cm |
| Šírka: | 596 mm |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Trieda energetickej účinnosti (stará): | A++ |
| Spotreba energie (vypnuté): | 0,5 W |
| Spotreba vody na cyklus: | 10,5 L |
| Nastaviteľná výška horného koša: | Áno |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,5 m |
| Rozmery výrobku: | Úplná veľkosť (60 cm) |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,5 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Umiestnenie spotrebiča: | Plne vstavaný |
| Farba dverí: | Biela |
| Ročná spotreba vody: | 2940 L |
| Trieda účinnosti prania: | A |
| Trieda účinnosti sušenia: | A |
| Ročná spotreba energie: | 266 kWh |
| Nastavenie nôh: | 8 cm |
| Ukazovateľ soli: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Upozornenia: | Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
