Bosch Serie 6 WIW24342EU Vstavaná práčka
Kód: AGDBOSPRZ0005Podrobný popis
Bosch Serie 6 WIW24342EU Vstavaná práčka| Programy na umývanie | Eco 40-60, Odstredenie / vypustenie, Blúza / košeľa, Ručné / vlna, Opláchnutie, Mix, Rýchla 30 min, Jemné, Bavlna, Rýchla 15 min, Antialergické, Syntetika |
| Systém kontroly peny | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení) | 66 dB |
| Doba cyklu (rýchly program) | 15 min |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus) | Áno |
| Menovitá kapacita | 8 kg |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Automatické rozpoznávanie náplne | Áno |
| Funkcia pridanie bielizne (pauza) | Áno |
| Doba cyklu (max) | 206 min |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Trieda emisie hluku | A |
| Systém vyváženia náplne | Áno |
| Odložený štart | 24 h, Áno |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami | 95,6 cm |
| Hĺbka | 544 mm |
| Výška | 818 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Hmotnosť | 76 kg |
| Spotreba energie pri praní | 0,624 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Celková spotreba | 2300 W |
| Prúd | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 62 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba vody na cyklus | 45 L |
| Možno použiť vlastný panel | Áno |
| Uchytenie dverí | Ľavý |
| Farba dverí | Biela |
| Farba | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ displeja | LED |
| Otváranie dverí | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor | Áno |
| Systém vkladania | Predné plnenie |
| Dĺžka šnúry | 2,1 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Nastavenie nôh | 15 cm |
| LED indikátor priebehu programu | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Upozornenia | Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock., Do not exceed the maximum load of the washing machine., The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Built-in washing machines |
|---|---|
| EAN: | 4242005348848 |
| Programy na umývanie: | Eco 40-60, Odstredenie / vypustenie, Blúza / košeľa, Ručné / vlna, Opláchnutie, Mix, Rýchla 30 min, Jemné, Bavlna, Rýchla 15 min, Antialergické, Syntetika |
| Systém kontroly peny: | Áno |
| Úroveň hluku (pri točení): | 66 dB |
| Doba cyklu (rýchly program): | 15 min |
| Zvýšená hladina vody (Water Plus): | Áno |
| Menovitá kapacita: | 8 kg |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Automatické rozpoznávanie náplne: | Áno |
| Funkcia pridanie bielizne (pauza): | Áno |
| Doba cyklu (max): | 206 min |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Trieda emisie hluku: | A |
| Systém vyváženia náplne: | Áno |
| Odložený štart: | 24 h, Áno |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Hĺbka s otvorenými dverami: | 95,6 cm |
| Hĺbka: | 544 mm |
| Výška: | 818 mm |
| Šírka: | 596 mm |
| Hmotnosť: | 76 kg |
| Spotreba energie pri praní: | 0,624 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Celková spotreba: | 2300 W |
| Prúd: | 10 A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 62 kWh |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba vody na cyklus: | 45 L |
| Možno použiť vlastný panel: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Ľavý |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie spotrebiča: | Vstavaný |
| Typ displeja: | LED |
| Otváranie dverí: | Bočné otváranie |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Systém vkladania: | Predné plnenie |
| Dĺžka šnúry: | 2,1 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Nastavenie nôh: | 15 cm |
| LED indikátor priebehu programu: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Upozornenia: | Do not touch the washing machine with wet hands to avoid the risk of electric shock., Do not exceed the maximum load of the washing machine., The washing machine must be installed in accordance with the installation instructions to prevent the risk of flooding. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
