Acrylmed DEZACID VR OXY Tablety na kyslíkovú dezinfekciu vody 20 g 0,4 kg
Kód: CHPAC5SCZ0029Podrobný popis
Acrylmed DEZACID VR OXY Tablety na kyslíkovú dezinfekciu vody 20 g 0,4 kg| Hmotnosť tablety | 20 g |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Typ dávkovača | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 400 g |
| Upozornenia | Avoid contact with skin and eyes., Use in well-ventilated areas., Do not pour into drains. |
| Výstražné piktogramy | GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning agents |
|---|---|
| EAN: | 5905857043031 |
| Hmotnosť tablety: | 20 g |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Typ dávkovača: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with skin and eyes., Use in well-ventilated areas., Do not pour into drains. |
| Výstražné piktogramy: | GHS05: žieravé, GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
