Čistiaci robot Dreame D10 Plus Gen 2 (biely)
Kód: AGDRMAROS0024Podrobný popis
Čistiaci robot Dreame D10 Plus Gen 2 (biely)| Podporované typy povrchov | linoleum, Parkety, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Koberec |
| Mokré stieranie | Áno |
| Typ kefy | Hlavná kefa a bočná kefa |
| Kapacita vodného zásobníka | 0,15 L |
| Kapacita prachu (úplná) | 4 L |
| Kapacita prachu (vysávač) | 0,4 L |
| Detekcia prekážok | Áno |
| Detekcia schodiska | Áno |
| Obsah balenia | Vrecko na prach x 2, Bočná kefa x 1, Nádrž na vodu x 1, Robot x 1, Napájací kábel x 1, Čistiaci nástroj x 1, Návod na použitie x 1, Nabíjacia a čistiaca stanica x 1, Podložka pod mop x 1 |
| Hmotnosť základne | 3,75 kg |
| Hmotnosť | 3,23 kg |
| Výška | 96,3 mm |
| Priemer | 35 cm |
| Rozmery základne (š x h x v) | 406 x 298 x 427 mm |
| Menovité napätie | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Sací výkon | 6000 Pa |
| Prevádzková frekvencia (RF) | 2400–2483,5 MHz |
| Menovitý výkon | 75 W, 650 W |
| Doba nabíjania | 6 h |
| Doba chodu | 285 min |
| Kapacita batérie | 5200 mAh |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Biela |
| Podpora mobilnej aplikácie | Áno |
| Ľahko sa nanáša | Áno |
| Typ nádoby na prach | Vrecko v nabíjacej stanici |
| Hlasové povely | Áno |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Tvar | Kolo |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Typ navigácie | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Zvýšenie prahu (max) | 2 cm |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Funguje s Apple Siri | Áno |
| Podpora aplikácií | Dreamehome |
| Bezpečné pre použitie | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cleaning robots |
|---|---|
| EAN: | 6976233675879 |
| Podporované typy povrchov: | linoleum, Parkety, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Koberec |
| Mokré stieranie: | Áno |
| Typ kefy: | Hlavná kefa a bočná kefa |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,15 L |
| Kapacita prachu (úplná): | 4 L |
| Kapacita prachu (vysávač): | 0,4 L |
| Detekcia prekážok: | Áno |
| Detekcia schodiska: | Áno |
| Obsah balenia: | Vrecko na prach x 2, Bočná kefa x 1, Nádrž na vodu x 1, Robot x 1, Napájací kábel x 1, Čistiaci nástroj x 1, Návod na použitie x 1, Nabíjacia a čistiaca stanica x 1, Podložka pod mop x 1 |
| Hmotnosť základne: | 3,75 kg |
| Hmotnosť: | 3,23 kg |
| Výška: | 96,3 mm |
| Priemer: | 35 cm |
| Rozmery základne (š x h x v): | 406 x 298 x 427 mm |
| Menovité napätie: | 14,4 V, 220 - 240 V |
| Sací výkon: | 6000 Pa |
| Prevádzková frekvencia (RF): | 2400–2483,5 MHz |
| Menovitý výkon: | 75 W, 650 W |
| Doba nabíjania: | 6 h |
| Doba chodu: | 285 min |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Podpora mobilnej aplikácie: | Áno |
| Ľahko sa nanáša: | Áno |
| Typ nádoby na prach: | Vrecko v nabíjacej stanici |
| Hlasové povely: | Áno |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Tvar: | Kolo |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Typ navigácie: | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Zvýšenie prahu (max): | 2 cm |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Funguje s Apple Siri: | Áno |
| Podpora aplikácií: | Dreamehome |
| Bezpečné pre použitie: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
