Krups Inissia XN1001 Kávovar na kapsule 0,7 L
Kód: AGDKRUEXP0070Podrobný popis
Krups Inissia XN1001 Kávovar na kapsule 0,7 L| Kapacita vodného zásobníka | 0,7 L |
| Typ náplne kávy | Kávová kapsula |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Počet výtokov | 1 |
| Typ produktu | Kávovar na kapsule |
| Nádrž na uvarenú kávu | Pohár |
| Maximálny prevádzkový tlak | 19 bar |
| Systém kávových kapsúl | Nespresso |
| Vstavaný mlynček | Nie |
| Kompatibilita značky | Nespresso |
| Vykurovací systém | Termoblok |
| Šírka | 130 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hmotnosť | 2,4 kg |
| Príkon | 1260 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220–240 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Automatické vypnutie po (max) | 9 min |
| Šírka balenia | 394 mm |
| Hmotnosť balenia | 6,84 kg |
| Výška balenia | 335 mm |
| Hĺbka balenia | 351 mm |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
| Celková šírka palety | 120 cm |
| Celková dĺžka palety | 80 cm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal | 2 kusov |
| Celková hmotnosť palety | 205,2 kg |
| Celková výška palety | 180,9 cm |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu | 60 kusov |
| On/off vypínač | Áno |
| Podsvietené tlačidlá | Áno |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Kontajner na použité kapsule | 11 kusov |
| Farba | Biela |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Výroba lunga | Áno |
| Príprava espressa | Áno |
| Viac nápojov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| EAN: | 010942216223 |
| Kapacita vodného zásobníka: | 0,7 L |
| Typ náplne kávy: | Kávová kapsula |
| Umiestnenie spotrebiča: | Na pracovnú dosku |
| Počet výtokov: | 1 |
| Typ produktu: | Kávovar na kapsule |
| Nádrž na uvarenú kávu: | Pohár |
| Maximálny prevádzkový tlak: | 19 bar |
| Systém kávových kapsúl: | Nespresso |
| Vstavaný mlynček: | Nie |
| Kompatibilita značky: | Nespresso |
| Vykurovací systém: | Termoblok |
| Šírka: | 130 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Príkon: | 1260 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220–240 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Automatické vypnutie po (max): | 9 min |
| Šírka balenia: | 394 mm |
| Hmotnosť balenia: | 6,84 kg |
| Výška balenia: | 335 mm |
| Hĺbka balenia: | 351 mm |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
| Celková šírka palety: | 120 cm |
| Celková dĺžka palety: | 80 cm |
| Produktov na prepravný (vnútorný) obal: | 2 kusov |
| Celková hmotnosť palety: | 205,2 kg |
| Celková výška palety: | 180,9 cm |
| Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu: | 60 kusov |
| On/off vypínač: | Áno |
| Podsvietené tlačidlá: | Áno |
| Vymeniteľný prekvapkávací zásobník: | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Kontajner na použité kapsule: | 11 kusov |
| Farba: | Biela |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Výroba lunga: | Áno |
| Príprava espressa: | Áno |
| Viac nápojov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
