Bosch Serie 4 DHL555BL odsávač pary Vstavané Strieborná C 590 m³/h
Kód: AGDBOSOKA0081Podrobný popis
Bosch Serie 4 DHL555BL odsávač pary Vstavané Strieborná C 590 m³/h| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky | 65 cm |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | D |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 56 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky | 65 cm |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 38 dB |
| Typ oddelenia | Zvedené / recirkulačné |
| Tlak (Pa) | 20 |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť) | 68 dB |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Úroveň hluku | 56 dB |
| Maximálny recirkulačný výkon | 260 m³/h |
| Intenzívna rýchlosť | Áno |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Maximálny výkon odsávania | 590 m³/h |
| Typ žiarovky | LED |
| Výkon lampy | 2,15 W |
| Intenzita osvetlenia | 438 lux |
| Počet žiaroviek | 2 žiaroviek |
| Instalačná výška oddielu | 25,5 cm |
| Hmotnosť | 7,44 kg |
| Instalačná šírka oddielu | 50 cm |
| Výška | 255 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu | 35 cm |
| Šírka | 530 mm |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti | A++ až E |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Celková spotreba | 206 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Ročná spotreba energie | 78,1 kWh |
| Počet motorov | 2 |
| Model | Vstavané |
| Priemer prípojky výfuku | 15 cm |
| Dĺžka šnúry | 1,3 m |
| Farba | Strieborná |
| Vstavaný displej | Nie |
| Motor v cene | Áno |
| Certifikácia | CE, EAC, VDE |
| Filter umývateľný v umývačke | Áno |
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Upozornenia | Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cooker hoods |
|---|---|
| EAN: | 4242005122455 |
| Minimálna vzdialenosť od plynovej varnej dosky: | 65 cm |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: | D |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť): | 56 dB |
| Minimálna vzdialenosť od elektrickej varnej dosky: | 65 cm |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť): | 38 dB |
| Typ oddelenia: | Zvedené / recirkulačné |
| Tlak (Pa): | 20 |
| Hladina hluku (intenzívna rýchlosť): | 68 dB |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Trieda účinnosti osvetlenia: | A |
| Úroveň hluku: | 56 dB |
| Maximálny recirkulačný výkon: | 260 m³/h |
| Intenzívna rýchlosť: | Áno |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty: | C |
| Maximálny výkon odsávania: | 590 m³/h |
| Typ žiarovky: | LED |
| Výkon lampy: | 2,15 W |
| Intenzita osvetlenia: | 438 lux |
| Počet žiaroviek: | 2 žiaroviek |
| Instalačná výška oddielu: | 25,5 cm |
| Hmotnosť: | 7,44 kg |
| Instalačná šírka oddielu: | 50 cm |
| Výška: | 255 mm |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Instalačná hĺbka oddielu: | 35 cm |
| Šírka: | 530 mm |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A++ až E |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Celková spotreba: | 206 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Ročná spotreba energie: | 78,1 kWh |
| Počet motorov: | 2 |
| Model: | Vstavané |
| Priemer prípojky výfuku: | 15 cm |
| Dĺžka šnúry: | 1,3 m |
| Farba: | Strieborná |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Motor v cene: | Áno |
| Certifikácia: | CE, EAC, VDE |
| Filter umývateľný v umývačke: | Áno |
| Typ tukového filtra: | Hliník |
| Upozornenia: | Disconnect the unit from the power supply before cleaning., Do not install without reading the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
