FISH4DOGS Superior Senior Mono Salmon - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLPF4DKAS0013Podrobný popis
FISH4DOGS Superior Senior Mono Salmon - suché krmivo pre psov - 6kg| Séria | FISH4DOGS Superior |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Diabetes mellitus, Pre seniorov, Budovanie svalov, Sterilizácia, Pankreas, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Pankreatická nedostatočnosť, Všeobecné zdravie, Vypadávanie vlasov, Neznášanlivosť obilnín, Sterilizované, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Cukrovka, Alergia |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Losos |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 7% |
| Proteíny | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060084826762 |
| Séria: | FISH4DOGS Superior |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Diabetes mellitus, Pre seniorov, Budovanie svalov, Sterilizácia, Pankreas, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Pankreatická nedostatočnosť, Všeobecné zdravie, Vypadávanie vlasov, Neznášanlivosť obilnín, Sterilizované, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Cukrovka, Alergia |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Proteíny: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
