Yamaha TRBX174 Black - basová gitara
Kód: GITYAMGBE0001Podrobný popis
Yamaha TRBX174 Black - basová gitara| Typ gitary | Elektrická basgitara |
| Rozstup strún | 1,9 cm |
| Vhodný pre | Pravák |
| Počet strún | 4 strún |
| Hrúbka hmatníkov (12. pražec) | 2,44 cm |
| Rozsah hrúbky struny | 0, 045 - 0,105 mm |
| Hrúbka hmatníkov (1. pražec) | 2,1 cm |
| Šírka hmatníka (nultý pražec) | 4 cm |
| Šírka hmatníka (12. pražec) | 5,64 cm |
| Materiál hmatníka | Ružové drevo, Javor |
| Pickguard | Nie |
| Materiál krku | Javor |
| Polomer hmatníku | 25 cm (10") |
| Počet pražcov | 24 |
| Materiál tela | Mahagón |
| Meracia doska | 34" (863.6 mm) |
| Metóda kombinácie krku | Bolt-on |
| Farba názov | Black |
| Farba | Čierna |
| Upozornenia | Regularly check the condition of cables and electrical connections., Avoid large changes in temperature and humidity., Store in a dry place to prevent damage to wood. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric bass guitars |
|---|---|
| EAN: | 4957812543835 |
| Typ gitary: | Elektrická basgitara |
| Rozstup strún: | 1,9 cm |
| Vhodný pre: | Pravák |
| Počet strún: | 4 strún |
| Hrúbka hmatníkov (12. pražec): | 2,44 cm |
| Rozsah hrúbky struny: | 0, 045 - 0,105 mm |
| Hrúbka hmatníkov (1. pražec): | 2,1 cm |
| Šírka hmatníka (nultý pražec): | 4 cm |
| Šírka hmatníka (12. pražec): | 5,64 cm |
| Materiál hmatníka: | Ružové drevo, Javor |
| Pickguard: | Nie |
| Materiál krku: | Javor |
| Polomer hmatníku: | 25 cm (10") |
| Počet pražcov: | 24 |
| Materiál tela: | Mahagón |
| Meracia doska: | 34" (863.6 mm) |
| Metóda kombinácie krku: | Bolt-on |
| Farba názov: | Black |
| Farba: | Čierna |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of cables and electrical connections., Avoid large changes in temperature and humidity., Store in a dry place to prevent damage to wood. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
