Umývačka riadu BOSCH SMS2ITW09E
Kód: AGDBOSZMW0223Podrobný popis
Umývačka riadu BOSCH SMS2ITW09E| Počet miest | 13 miest |
| Systém sušenia | Výmenník tepla |
| Počet pracích programov | 5 |
| Umývacie programy | Hodinové 65 °C, Hrnce 70 °C, Obľúbené |
| Úroveň hluku | 46 dB |
| Trieda emisie hluku | B |
| AquaStop funkcia | Áno |
| Doba cyklu | 250 min |
| Hmotnosť | 48,4 kg |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Výška | 845 mm |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Prúd | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 94 kWh |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus | 9,5 L |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,65 m |
| Dĺžka výpustnej hadice | 1,9 m |
| Farba dverí | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2015235 |
| Upozornenia | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding dishwashers |
|---|---|
| EAN: | 4242005502332 |
| Počet miest: | 13 miest |
| Systém sušenia: | Výmenník tepla |
| Počet pracích programov: | 5 |
| Umývacie programy: | Hodinové 65 °C, Hrnce 70 °C, Obľúbené |
| Úroveň hluku: | 46 dB |
| Trieda emisie hluku: | B |
| AquaStop funkcia: | Áno |
| Doba cyklu: | 250 min |
| Hmotnosť: | 48,4 kg |
| Šírka: | 600 mm |
| Hĺbka: | 600 mm |
| Výška: | 845 mm |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Prúd: | 10 A |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 94 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba vody na cyklus: | 9,5 L |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,65 m |
| Dĺžka výpustnej hadice: | 1,9 m |
| Farba dverí: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2015235 |
| Upozornenia: | Do not use unsuitable cleaning products that may damage the inside of the dishwasher., Be careful when moving the unit so as not to perforate the wires., The appliance should be connected to an earthed socket outlet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
