Práčka Electrolux EW6T5372P
Kód: AGDELCPRW0227Podrobný popis
Práčka Electrolux EW6T5372P| Maximálna rýchlosť otáčania | 1200 RPM |
| Programy na umývanie | Prikrývka, Jemné, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Šport, Opláchnutie, Vlna/hodváb, Vrchné oblečenie, Hygiena, Rýchly, Bavlna, rifle/denim, Vlna, Syntetika, Antialergické, Čistenie bubna |
| Úroveň hluku (pri točení) | 74 dB |
| Ochrana proti pretečeniu | Áno |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia | Áno |
| Odložený štart | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia | B |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Menovitá kapacita | 7 kg |
| Plákanie | Áno |
| Trieda emisie hluku | B |
| Funkcia AutoSense | Áno |
| Hĺbka | 410 mm |
| Dĺžka hadice | 1,6 m |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 840 mm |
| Spotreba vody na cyklus | 42 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 42 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Prúd | 10 A |
| Prevádzková doba | 197 min |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Celková spotreba | 1900 W |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Farba dverí | Biela |
| Systém vkladania | Vrchné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča | Voľne stojaci |
| Objem bubna | 45 L |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Otočné |
| Dĺžka prívodnej hadice | 1,3 m |
| Farba | Biela |
| Sklenený priezor | Nie |
| Zmogljivost | 6 kg |
| Typ displeja | LED |
| Dĺžka šnúry | 1,4 m |
| Vstavaný displej | Áno |
| Uchytenie dverí | Dole |
| Nastaviteľné nohy | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 2530786 |
| Upozornenia | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7333394151519 |
| Maximálna rýchlosť otáčania: | 1200 RPM |
| Programy na umývanie: | Prikrývka, Jemné, Eco 40-60°C, Odstreďovanie a odčerpávanie, Šport, Opláchnutie, Vlna/hodváb, Vrchné oblečenie, Hygiena, Rýchly, Bavlna, rifle/denim, Vlna, Syntetika, Antialergické, Čistenie bubna |
| Úroveň hluku (pri točení): | 74 dB |
| Ochrana proti pretečeniu: | Áno |
| Nastaviteľné otáčky odstredenia: | Áno |
| Odložený štart: | Áno |
| Trieda odstedivého sušenia: | B |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Menovitá kapacita: | 7 kg |
| Plákanie: | Áno |
| Trieda emisie hluku: | B |
| Funkcia AutoSense: | Áno |
| Hĺbka: | 410 mm |
| Dĺžka hadice: | 1,6 m |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 840 mm |
| Spotreba vody na cyklus: | 42 L |
| Spotreba energie na 100 cyklov: | 42 kWh |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Prúd: | 10 A |
| Prevádzková doba: | 197 min |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Celková spotreba: | 1900 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Farba dverí: | Biela |
| Systém vkladania: | Vrchné plnenie |
| Umiestnenie spotrebiča: | Voľne stojaci |
| Objem bubna: | 45 L |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Otočné |
| Dĺžka prívodnej hadice: | 1,3 m |
| Farba: | Biela |
| Sklenený priezor: | Nie |
| Zmogljivost: | 6 kg |
| Typ displeja: | LED |
| Dĺžka šnúry: | 1,4 m |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Uchytenie dverí: | Dole |
| Nastaviteľné nohy: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| Indkácia zostávajúceho času: | Áno |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL).: | 2530786 |
| Upozornenia: | Always use the device according to the instructions to avoid the risk of damage or fire., Keep the unit away from water sources to avoid the risk of electric shock., Do not attempt to repair or open the housing yourself, this may cause an electric shock hazard. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
