JULBO FREQUENCY pastel pink slnečné okuliare
Kód: BHPJLBOKU0031Podrobný popis
JULBO FREQUENCY pastel pink slnečné okuliare| Množstvo | 1 |
| Farba rámčeka | Ružová |
| Vnútorná farba | Šedá |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Prenos svetla | 12% |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Materiál rámu | Plast |
| Farba nožičiek | Ružová |
| Dĺžka stranice | 123 mm |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Šírka mostíka | 13 mm |
| Šírka šošoviek | 130 mm |
| Šírka rámu | 14 cm |
| Hmotnosť | 23 g |
| Upozornenia | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576111424 |
| Množstvo: | 1 |
| Farba rámčeka: | Ružová |
| Vnútorná farba: | Šedá |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Prenos svetla: | 12% |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba nožičiek: | Ružová |
| Dĺžka stranice: | 123 mm |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Šírka mostíka: | 13 mm |
| Šírka šošoviek: | 130 mm |
| Šírka rámu: | 14 cm |
| Hmotnosť: | 23 g |
| Upozornenia: | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
