Okuliare JULBO FURY, Čierna
Kód: BHPJLBOKU0033Podrobný popis
Okuliare JULBO FURY, Čierna| Množstvo | 1 |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Odporúčané pohlavia | Unisex |
| Materiál rámu | Plast |
| Model | Multi-športové okuliare |
| Prenos svetla | 12% - 87% |
| Najlepšie použitie | Univerzálne |
| Farba šošovky | Čierna |
| Farba nožičiek | Čierna, Zelená |
| Hmotnosť | 25 g |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Dĺžka stranice | 115 mm |
| Šírka rámu | 135 mm |
| Šírka šošoviek | 131 mm |
| Šírka mostíka | 15 mm |
| Upozornenia | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Glasses |
|---|---|
| EAN: | 3660576309289 |
| Množstvo: | 1 |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Odporúčané pohlavia: | Unisex |
| Materiál rámu: | Plast |
| Model: | Multi-športové okuliare |
| Prenos svetla: | 12% - 87% |
| Najlepšie použitie: | Univerzálne |
| Farba šošovky: | Čierna |
| Farba nožičiek: | Čierna, Zelená |
| Hmotnosť: | 25 g |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Dĺžka stranice: | 115 mm |
| Šírka rámu: | 135 mm |
| Šírka šošoviek: | 131 mm |
| Šírka mostíka: | 15 mm |
| Upozornenia: | Avoid strong impacts, which can damage the glasses and reduce their protective effectiveness., During use, the goggles should be carefully fitted to ensure full eye protection., Protect from overheating. Store glasses at room temperature. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
