Zastrihávač Xiaomi UniBlade X300 (čierny)
Kód: AGDXAOSTR0015Podrobný popis
Zastrihávač Xiaomi UniBlade X300 (čierny)| Suché a mokré holenie | Áno |
| Obsah balenia | Držiak na stenu x 1, Ochranný kryt × 1, Stručná príručka x 1, Nastaviteľná čiapočka × 1, Nabíjacia stanica x 1, Návod na použitie x 1, Napájací adaptér x 1, Zastrihávač x 1, Záručný list x 1 |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba nabíjania | 6 h |
| Nabíjacie napätie | 5 V |
| Vodeodolný | IPX7 |
| Kapacita batérie | 600 mAh |
| Prevádzková doba | 60 min |
| Frekvencia | 142 kHz |
| Nabíjateľný | Áno |
| Menovité napätie | 3,7 V |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Farba | Čierna |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 6941812717967 |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Obsah balenia: | Držiak na stenu x 1, Ochranný kryt × 1, Stručná príručka x 1, Nastaviteľná čiapočka × 1, Nabíjacia stanica x 1, Návod na použitie x 1, Napájací adaptér x 1, Zastrihávač x 1, Záručný list x 1 |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba nabíjania: | 6 h |
| Nabíjacie napätie: | 5 V |
| Vodeodolný: | IPX7 |
| Kapacita batérie: | 600 mAh |
| Prevádzková doba: | 60 min |
| Frekvencia: | 142 kHz |
| Nabíjateľný: | Áno |
| Menovité napätie: | 3,7 V |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
