Uvex Finale visor Biela, Piesková
Kód: SIRUVEKAS0222Podrobný popis
Uvex Finale visor Biela, Piesková| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Hlavná farba produktu | Piesková, Biela |
| Upevňovací systém | Systém IAS fit |
| Typ konštrukcie | Zapuzdrená konštrukcia |
| Reflexné prvky | Áno |
| Nastaviteľná veľkosť | Áno |
| Rozsah obvodu hlavy | 56 - 61 cm |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Priezor prilby | Áno |
| Aktivita | Cestná cyklistika |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ uzáveru | Stlačenie tlačidla |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Typ ventilácie | Opravené |
| Štýl helmy | Celotvárová prilba |
| Vetranie | Áno |
| Typ povrchu | Matný |
| Hmotnosť | 360 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 4043197384818 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Hlavná farba produktu: | Piesková, Biela |
| Upevňovací systém: | Systém IAS fit |
| Typ konštrukcie: | Zapuzdrená konštrukcia |
| Reflexné prvky: | Áno |
| Nastaviteľná veľkosť: | Áno |
| Rozsah obvodu hlavy: | 56 - 61 cm |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Priezor prilby: | Áno |
| Aktivita: | Cestná cyklistika |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ uzáveru: | Stlačenie tlačidla |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Typ ventilácie: | Opravené |
| Štýl helmy: | Celotvárová prilba |
| Vetranie: | Áno |
| Typ povrchu: | Matný |
| Hmotnosť: | 360 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
