Yamaha Remie Digitálny syntetizátor, Biela
Kód: IKLYAMKEY0004Podrobný popis
Yamaha Remie Digitálny syntetizátor, Biela| DC-in konektor | Áno |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| RMS výkon | 1,4 W |
| Počet kláves | 37 |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Počet reproduktorov | 1 |
| Ovládanie hlasitosti | Digitálny |
| Typ produktu | Digitálny syntetizátor |
| Farba | Biela |
| Maximálna polyfónia (noty) | 32 |
| Tempo prepínač | Áno |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 201 mm |
| Šírka | 506 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| Typ zdroja | Batérie, USB |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Typ batérie | AA |
| Počet liniek displeja | 1 riadky |
| Vstavaný displej | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| EAN: | 4957812642170 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| RMS výkon: | 1,4 W |
| Počet kláves: | 37 |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Ovládanie hlasitosti: | Digitálny |
| Typ produktu: | Digitálny syntetizátor |
| Farba: | Biela |
| Maximálna polyfónia (noty): | 32 |
| Tempo prepínač: | Áno |
| Výška: | 54 mm |
| Hĺbka: | 201 mm |
| Šírka: | 506 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| Typ zdroja: | Batérie, USB |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Typ batérie: | AA |
| Počet liniek displeja: | 1 riadky |
| Vstavaný displej: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
