Samsung QE83S95FAE 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna
Kód: TVASA1LCD0796Podrobný popis
Samsung QE83S95FAE 2,11 m (83") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Čierna| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Verzia Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Common Interface Plus (CI+) | Áno |
| USB pripojenie | Áno |
| Common Interface (CI) | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Počet RF portov | 2 |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Konektor USB | USB Typ-C, USB Typ-A |
| ConnectShare (USB) | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), OLED HDR Pro |
| Herný režim | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings | Áno |
| Eko senzor | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia | Áno |
| Podpora HDR | Áno |
| Podpora televízneho kľúča | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie | Áno |
| AMD FreeSync | Áno |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Ambientný režim | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia | Áno |
| ConnectShare (HDD) | Áno |
| Funkcia Tap view | Áno |
| Obrazový procesor | NQ4 AI Gen3 |
| Počítačový stojan | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Typ diaľkového ovládača | TM2360E, TM1240A |
| Hmotnosť (bez stojana) | 38,6 kg |
| Výška (bez stojana) | 1056,8 mm |
| Šírka (s podstavcom) | 1844,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 51,9 kg |
| Výška (s podstavcom) | 1123,4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 303,7 mm |
| Šírka (bez stojana) | 1844,2 mm |
| Hĺbka stojana (palce) | 30,4 cm |
| Hĺbka (bez stojana) | 12,6 mm |
| Šírka stojana | 36 cm |
| Režim úspory energie | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 163 W |
| Stupnica energetickej účinnosti | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín | 464 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR) | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín | 163 kWh |
| Spotreba energie (max) | 710 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| LED podsvietenie | Áno |
| Natívna obnovovacia frekvencia | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický) | 209 cm |
| Zvislý pozorovací uhol | 178° |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja | 165 Hz |
| Uhlopriečka displeja | 2,11 m (83") |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia | OLED |
| Object Tracking Sound+ (OTS+) | Áno |
| Výstupné zvukové kanály | 4.2.2 kanály/kanálov |
| Zachytenie poruchy (eARC) | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku | Áno |
| Adaptívny zvuk | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA) | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| RMS výkon | 70 W |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Webový prehliadač | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Farba názov | Graphite Black |
| Typ lunety | 4 strany bez rámu |
| Typ stojana | Stredový stojan |
| Farba stojana | Čierna |
| Farba | Čierna |
| VESA montáž | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 400 x 400 mm |
| Hmotnosť balenia | 68,1 kg |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 68,1 kg |
| Návod na použitie | Áno |
| Hĺbka balenia | 191 mm |
| Šírka balenia | 2055 mm |
| Výška balenia | 1219 mm |
| DVB-T2 tuner | Áno |
| HDMI | Áno |
| Samsung technológie(AV/TV) | Samsung Health, Real Depth Enhancer, Ultra Viewing Angle, EyeComfort Mode, Samsung Q-Symphony, 4K AI Upscaling Pro, One Connect Box, AI Auto Game Mode, Multiple Voice Assistants, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Built-in SmartThings Hub, Active Voice Amplifier Pro, Karaoke Mode, OLED Glare Free, Adaptive Sound Pro, Workspace, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony |
| Univerzálny sprievodca | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku | Áno |
| Internetová televízia | Áno |
| Zrkadlenie zvuku | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Video aplikácie | Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie inicializované TV | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV) | 2.0.4 |
| HbbTV | Áno |
| Poskytovaný OS | Tizen |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| ECO mód | Áno |
| Universal Browse & Play | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG) | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby | Áno |
| Hlasový sprievodca | Áno |
| Typ tunera | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet tunerov | 2 tuner/tunerov |
| Automatické vyhľadávanie kanálov | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8806097078791 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet+ |
| Verzia Common Interface Plus (CI+): | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Common Interface Plus (CI+): | Áno |
| USB pripojenie: | Áno |
| Common Interface (CI): | Áno |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 2 |
| Počet RF portov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 4 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Konektor USB: | USB Typ-C, USB Typ-A |
| ConnectShare (USB): | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), OLED HDR Pro |
| Herný režim: | Áno |
| Podpora aplikácie SmartThings: | Áno |
| Eko senzor: | Áno |
| TV zvuk do mobilného zariadenia: | Áno |
| Podpora HDR: | Áno |
| Podpora televízneho kľúča: | Áno |
| Viacnásobné zobrazenie: | Áno |
| AMD FreeSync: | Áno |
| Typ AMD FreeSync: | FreeSync Premium Pro |
| Ambientný režim: | Áno |
| 4K zvýšenie rozlíšenia: | Áno |
| ConnectShare (HDD): | Áno |
| Funkcia Tap view: | Áno |
| Obrazový procesor: | NQ4 AI Gen3 |
| Počítačový stojan: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Typ diaľkového ovládača: | TM2360E, TM1240A |
| Hmotnosť (bez stojana): | 38,6 kg |
| Výška (bez stojana): | 1056,8 mm |
| Šírka (s podstavcom): | 1844,2 mm |
| hmotnosť (s podstavcom): | 51,9 kg |
| Výška (s podstavcom): | 1123,4 mm |
| Hĺbka (s podstavcom): | 303,7 mm |
| Šírka (bez stojana): | 1844,2 mm |
| Hĺbka stojana (palce): | 30,4 cm |
| Hĺbka (bez stojana): | 12,6 mm |
| Šírka stojana: | 36 cm |
| Režim úspory energie: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 163 W |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A až G |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR): | G |
| Spotreba energie (HDR) za 1 000 hodín: | 464 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (HDR): | G |
| Spotreba energie (SDR) za 1 000 hodín: | 163 kWh |
| Spotreba energie (max): | 710 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Technológia pohybovej interpolácie: | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| LED podsvietenie: | Áno |
| Natívna obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 178° |
| Uhlopriečka obrazovky (metrický): | 209 cm |
| Zvislý pozorovací uhol: | 178° |
| Podporovaná obnovovacia frekvencia displeja: | 165 Hz |
| Uhlopriečka displeja: | 2,11 m (83") |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 px |
| Typ HD rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Object Tracking Sound+ (OTS+): | Áno |
| Výstupné zvukové kanály: | 4.2.2 kanály/kanálov |
| Zachytenie poruchy (eARC): | Áno |
| Deskriptor predvoľby zvuku: | Áno |
| Adaptívny zvuk: | Áno |
| Aktívny zosilňovač hlasu (AVA): | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 70 W |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Webový prehliadač: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Farba názov: | Graphite Black |
| Typ lunety: | 4 strany bez rámu |
| Typ stojana: | Stredový stojan |
| Farba stojana: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| VESA montáž: | Áno |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu: | 400 x 400 mm |
| Hmotnosť balenia: | 68,1 kg |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 68,1 kg |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 191 mm |
| Šírka balenia: | 2055 mm |
| Výška balenia: | 1219 mm |
| DVB-T2 tuner: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Samsung technológie(AV/TV): | Samsung Health, Real Depth Enhancer, Ultra Viewing Angle, EyeComfort Mode, Samsung Q-Symphony, 4K AI Upscaling Pro, One Connect Box, AI Auto Game Mode, Multiple Voice Assistants, Samsung TV Plus, AI Motion Enhancer Pro, Built-in SmartThings Hub, Active Voice Amplifier Pro, Karaoke Mode, OLED Glare Free, Adaptive Sound Pro, Workspace, Smart Calibration, Auto HDR Remastering, Q-Symphony |
| Univerzálny sprievodca: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Hlasová interakcia na diaľku: | Áno |
| Internetová televízia: | Áno |
| Zrkadlenie zvuku: | Áno |
| Smart TV: | Áno |
| Video aplikácie: | Samsung TV Plus |
| Zrkadlenie inicializované TV: | Áno |
| Verzia hybridného širokopásmového televízneho vysielania (HbbTV): | 2.0.4 |
| HbbTV: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Tizen |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| ECO mód: | Áno |
| Universal Browse & Play: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Elektronický programový sprievodca (EPG): | Áno |
| Spolupracuje so Samsung Bixby: | Áno |
| Hlasový sprievodca: | Áno |
| Typ tunera: | Analógový a digitálny |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet tunerov: | 2 tuner/tunerov |
| Automatické vyhľadávanie kanálov: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
