LEGO Creator 31109 Pirátska loď
Kód: KLOLEGLEG0067Podrobný popis
LEGO Creator 31109 Pirátska loď| Odporúčaný vek | 9 rokov+ |
| Séria | Creator |
| Typ produktu | Stavebnica |
| Farba | Viacfarebný, Bronzová, Biela |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 370 mm |
| Dĺžka | 460 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702016616354 |
| Odporúčaný vek: | 9 rokov+ |
| Séria: | Creator |
| Typ produktu: | Stavebnica |
| Farba: | Viacfarebný, Bronzová, Biela |
| Šírka: | 190 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Dĺžka: | 460 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
