LEGO MARVEL 76178 DAILY BUGLE
Kód: KLOLEGLEG0867Podrobný popis
LEGO MARVEL 76178 DAILY BUGLE| Séria | Marvel |
| Počet minifigúriek na hranie | 25 ks. |
| Návod | Áno |
| Odporúčaný vek | 18 rokov+ |
| Počet prvkov | 3772 |
| Výška | 820 mm |
| Hĺbka balenia | 170 mm |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hĺbka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Výška balenia | 582 mm |
| Šírka balenia | 480 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702016912807 |
| Séria: | Marvel |
| Počet minifigúriek na hranie: | 25 ks. |
| Návod: | Áno |
| Odporúčaný vek: | 18 rokov+ |
| Počet prvkov: | 3772 |
| Výška: | 820 mm |
| Hĺbka balenia: | 170 mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Šírka: | 270 mm |
| Výška balenia: | 582 mm |
| Šírka balenia: | 480 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
