Exped Megamat Kempingová podložka veľkosť LW Blue
Kód: MACEXDDMU0062Podrobný popis
Exped Megamat Kempingová podložka veľkosť LW Blue| Obsah balenia | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| Počet osôb | 1 osôb |
| R-Value | 8,1 |
| Teplota (min) | -40 °C |
| Pumpa | Áno |
| Účel | Kemping |
| Materiál | Laminácia TPU, Recyklovaný polyester 50 D trikot, izolácia: PU pena |
| Farba | Modrá |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmery po zložení | 67 x 22 cm |
| Dĺžka | 1970 mm |
| Šírka | 650 mm |
| Hmotnosť | 2,27 kg |
| Hrúbka | 10 cm |
| Upozornenia | Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640277846401 |
| Obsah balenia: | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| R-Value: | 8,1 |
| Teplota (min): | -40 °C |
| Pumpa: | Áno |
| Účel: | Kemping |
| Materiál: | Laminácia TPU, Recyklovaný polyester 50 D trikot, izolácia: PU pena |
| Farba: | Modrá |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Rozmery po zložení: | 67 x 22 cm |
| Dĺžka: | 1970 mm |
| Šírka: | 650 mm |
| Hmotnosť: | 2,27 kg |
| Hrúbka: | 10 cm |
| Upozornenia: | Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
