Exped Megamat Trekingová podložka veľkosti LXW Blue
Kód: MACEXDDMU0063Podrobný popis
Exped Megamat Trekingová podložka veľkosti LXW Blue| Obsah balenia | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Pumpa | Áno |
| Materiál | izolácia: PU pena, Recyklovaný polyester 50 D trikot, Laminácia TPU |
| Účel | Trekking |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Farba | Modrá |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné |
| Teplota (min) | -40 °C |
| R-Value | 8,1 |
| Hmotnosť | 2,6 kg |
| Rozmery po zložení | 790 x 250 mm |
| Šírka | 770 mm |
| Hrúbka | 10 cm |
| Dĺžka | 1970 mm |
| Upozornenia | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640277846418 |
| Obsah balenia: | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Pumpa: | Áno |
| Materiál: | izolácia: PU pena, Recyklovaný polyester 50 D trikot, Laminácia TPU |
| Účel: | Trekking |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Farba: | Modrá |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné |
| Teplota (min): | -40 °C |
| R-Value: | 8,1 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Rozmery po zložení: | 790 x 250 mm |
| Šírka: | 770 mm |
| Hrúbka: | 10 cm |
| Dĺžka: | 1970 mm |
| Upozornenia: | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Do not use sharp tools near the mattress., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Store in a dry place to prevent mould and material damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
