Exped Megamat Trekingová podložka veľkosti MW Blue
Kód: MACEXDDMU0061Podrobný popis
Exped Megamat Trekingová podložka veľkosti MW Blue| Obsah balenia | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| Teplota (min) | -40 °C |
| (cdm) Sezónnosť | Zimné |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Počet osôb | 1 osôb |
| Účel | Trekking |
| Materiál | Laminácia TPU, izolácia: PU pena, Recyklovaný polyester 50 D trikot |
| Farba | Modrá |
| Pumpa | Áno |
| R-Value | 8,1 |
| Hrúbka | 10 cm |
| Hmotnosť | 2,07 kg |
| Šírka | 650 mm |
| Rozmery po zložení | 67 x 20 cm |
| Dĺžka | 1830 mm |
| Upozornenia | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| EAN: | 7640277846395 |
| Obsah balenia: | Podložka na spanie, úložný vak, pumpa, opravná súprava s lepidlom a náplasťami |
| Teplota (min): | -40 °C |
| (cdm) Sezónnosť: | Zimné |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Počet osôb: | 1 osôb |
| Účel: | Trekking |
| Materiál: | Laminácia TPU, izolácia: PU pena, Recyklovaný polyester 50 D trikot |
| Farba: | Modrá |
| Pumpa: | Áno |
| R-Value: | 8,1 |
| Hrúbka: | 10 cm |
| Hmotnosť: | 2,07 kg |
| Šírka: | 650 mm |
| Rozmery po zložení: | 67 x 20 cm |
| Dĺžka: | 1830 mm |
| Upozornenia: | Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material., Store in a dry place to prevent mould and material damage., Store in a dry place, away from moisture., Keep away from fire and heat sources., Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature., Do not use sharp tools near the mattress. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
