Samsung Galaxy S22 S901B 8GB/128GB

Kód: 345669/ERN
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€457,40 €381,20 bez DPH
Skladom :)
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobný opis
Dokonalá kombinácia technológie a moderného dizajnu
Objavte krásu noci s Nightography
Zachyťte kúzlo nočného života, vychutnajte si epickú grafiku novej hry alebo si uľahčite prácu s jednou z inovácií, ktoré obsahuje rad Galaxy S22. Displej Infinity-O vás svojou plynulosťou a jasom vtiahne do obľúbeného obsahu aj počas jasného slnečného dňa, zatiaľ čo špičkový výkon 4nm čipu s technológiou Ray Tracing efektívne prenesie hranie hier na konzolu do vášho telefónu. Trojitý fotomodul a predná selfie kamera potešia každého milovníka kvalitných záberov a môžete očakávať kvalitné snímky aj pri slabom osvetlení. Všetko je zabalené v minimalistickom, elegantnom tele so štíhlym profilom, ktoré zároveň ponúka vysokú odolnosť voči príležitostným nehodám, prachu a rozmarom počasia.
Zamerané na vás
Vyfotili ste s priateľmi portrét, ktorý je ideálny na zarámovanie, ale kazí ho objekt alebo náhodný okoloidúci v pozadí? Pokročilý softvér Galaxy S22 umožňuje manuálne odstrániť všetky rušivé prvky, ktoré odvádzajú pozornosť od hlavného zamerania. Takto sa hviezdami svojich fotografií stanete len vy a vaši priatelia.
Špičkový obraz s úchvatným jasom
Úchvatná podívaná na vyspelom displeji Infinity-O Dynamic AMOLED 2X vás nikdy neomrzí. Ako jedna z najjasnejších obrazoviek Samsung poskytuje skvelú viditeľnosť a čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle, zatiaľ čo technológia Vision Booster zabraňuje nežiaducemu oslneniu a zakaždým zaručuje sýte, živé farby a vyvážený kontrast. Okrem toho sa Galaxy S22 môže pochváliť ekologickou 48-120 Hz adaptívnou obnovovacou frekvenciou, ktorá sa inteligentne prispôsobuje sledovanému obsahu a poskytuje dokonale plynulý obraz bez nadmerného zaťaženia batérie.
Projektujte priamo z telefónu pomocou zrkadlenia
Venujte svojim videám priestor, ktorý si zaslúžia. Praktická funkcia Smart View vám umožní okamžite zrkadliť obsah smartfónu na väčšom displeji, či už ide o televízor, monitor počítača alebo iné zariadenia Galaxy, ako je Galaxy Tab S8 Ultra. Rodinné premietanie spoločných dobrodružstiev alebo zábavných videí s domácimi zvieratami získa úplne nový rozmer - doslova.
Bezchybná komunikácia s počítačom
Otvorte aplikáciu z telefónu priamo v počítači a preskočte zdĺhavý proces pripájania a kopírovania súborov. Synchronizácia s počítačom je rýchla, jednoduchá a môžete sa presúvať medzi zariadeniami bez toho, aby ste o niečo prišli. A vďaka funkcii Nedávne aplikácie máš načítané projekty vždy po ruke.
Bleskový výkon najrýchlejšieho čipu v telefóne Galaxy
Chystáte sa streamovať náročnú hru, upravovať dlhé video alebo nastaviť rýchly pracovný postup? Vďaka neobmedzenému výkonu 4nm čipu sa naň môžete plne spoľahnúť aj v stresových situáciách. Navyše vaše hry budú vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým - inovatívny grafický čip RDNA 2 a technológia Ray Tracing od spoločnosti AMD vás vtiahnu do realistického sveta s precízne vykresleným osvetlením, živými farbami a hlbokým kontrastom. Galaxy S22 mení pravidlá hrania mobilných hier.
Pevný hliníkový rám, sklenený pancier
Pevné puzdro Galaxy S22 vám umožní vziať si smartfón kamkoľvek bez obáv. Pred poškodením pri páde, nárazoch a poškriabaním ho chráni kombinácia hliníka Armor Aluminium a zatiaľ najpokročilejšieho skla Corning Gorilla Glass Victus+, ktoré sa nachádza na prednej aj zadnej strane zariadenia. Obľúbený stupeň krytia IP68 zaručuje odolnosť voči prachu a vode.
Vaše údaje sú plne zabezpečené
Všetky vaše osobné a obchodné informácie sú vždy chránené robustnou bezpečnostnou platformou Samsung Knox. Nemusíte sa obávať o svoje biometrické údaje, ktoré sú uzamknuté v riešení Knox Vault, ani o citlivé súbory, ktoré sú chránené v zabezpečenom priečinku. Vylepšený používateľský panel Správca povolení vám navyše prezradí, ktoré aplikácie vás sledujú alebo ukladajú vaše údaje, a umožní vám zmeniť predvolené nastavenia podľa vašich preferencií.
Jednoduchý prechod aj z iného operačného systému
Preneste všetko, čo je vám v Galaxy S22 drahé - kontakty, poznámky, súbory, fotografie... S funkciou Smart Switch je celý proces rýchly a jednoduchý, aj keď ste predtým používali iný operačný systém. Zdĺhavé ručné kopírovanie už nie je potrebné.
Obsah balíka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: