Unihertz Jelly 2E - skvìlý minitelefon

Kód: 150753/SIL
Novinka
Neohodnotené
Značka: Unihertz
€390 €325 bez DPH
Skladom
Variant

CZ/SK, siete 4G, odblokované

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis nástroja
Krásny mini telefón
2000 mAh batéria
DUAL SIM
Android 12 SK
3" displej

Ďalšia voľba pre minimalistický životný štýl

Želé 2E je najlepšou možnosťou, ako zničiť vaše bezmyšlienkovité rolovanie. Oddýchnite si od svojho rozmerného a objemného smartfónu, cvičte, choďte von a užívajte si prírodu bez záťaže.

Zahrajme sa na schovávačku!

Videli ste už smartfón, ktorý sa vám zmestí do vrecka? Teraz je to tu!

Jelly 2E má dizajn veľkosti dlane a je prenosný na cesty, fitnes, turistiku atď. Keď sa chcete zbaliť naľahko, jednoducho si zoberte batoh Jelly 2E.

Malá ako kreditná karta

Telefón Jelly 2E s veľkosťou 3,0 palca je malý ako kreditná karta - Jelly 2E si môžete vziať kedykoľvek a kamkoľvek aj do peňaženky na mince.

Malý, ale mocný

Želé 2E vydrží oveľa dlhšie, ako si myslíte. S batériou s kapacitou 2000 mAh* zvládnete základné každodenné používanie na jedno plné nabitie.

* Testy batérií vykonáva spoločnosť Unihertz Tech Lab
* Všetky údaje o batérii závisia od mobilnej siete, polohy, sily signálu, konfigurácie funkcií, používania a mnohých ďalších faktorov; skutočné výsledky sa môžu líšiť

Najlepší malý lacný telefón s plnou výbavou

Vychutnajte si milióny najnovších aplikácií, hier, hudby a ďalších aplikácií pre systém Android so zabudovanou ochranou zabezpečenia a súkromia. Je úžasné rozšíriť možnosti malého smartfónu Jelly 2E pomocou rôznych aplikácií z obchodu Google Play.

Prispôsobenie fyzických skratiek pomocou programovateľného červeného tlačidla Unihertz Classic

Programovateľné tlačidlo umožňuje vytvoriť osobné skratky v niekoľkých krokoch a rýchlo otvoriť obľúbené aplikácie jednoduchým ťuknutím.

Audio jack je naša nostalgia starej školy

Hoci sa zdá, že svet sa stáva bezdrôtovým, hádajte čo? Stále existuje veľa ľudí, ktorí dávajú prednosť káblovým slúchadlám. V zariadení Jelly 2E zostáva 3,5 mm konektor pre slúchadlá. Zostávate teraz pri káblových slúchadlách?

Inteligentný spôsob zmeny diaľkového ovládača televízneho kanála

Infračervený port zariadenia Jelly 2E umožňuje odosielať údaje o bezdrôtovom pripojení na diaľkové ovládanie. Vyskúšajte ho a ovládajte televízor, klimatizáciu a ďalšiu elektroniku len s jedným telefónom v ruke.

Výkonný systém Android 12 a základné karty Dual Sim

Výkon systému Jelly 2E je osobnejší, bezpečnejší a bezproblémovejší ako predtým s najnovším operačným systémom Android 12.

Buď môžete Jelly 2E používať ako dve SIM karty s hybridným slotom na SIM kartu, aby ste mohli hovory a správy pre dve čísla ľahko oddeliť, alebo môžete používať jednu SIM kartu a vybaviť ju jednou pamäťovou kartou, aby ste mohli rozšíriť úložisko na 512 GB a viac

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: