Treking palice Black Diamond BD112555-4007, velikost 110
Kód: SIABL1KNT0037Podrobný popis
Treking palice Black Diamond BD112555-4007, velikost 110| Vhodné pre | Unisex |
| Typ konštrukcie | Skladateľné |
| Typ produktu | Trekingové palice |
| Farba | Čierna |
| Materiál tyče | Karbón |
| Najlepšie použitie | Trekking |
| Počet segmentov | 3 |
| Maximálna dĺžka | 110 cm |
| Hmotnosť | 364 g |
| Dĺžka (cm) (vonkajší kartón) | 95-110 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 793661667070 |
| Vhodné pre: | Unisex |
| Typ konštrukcie: | Skladateľné |
| Typ produktu: | Trekingové palice |
| Farba: | Čierna |
| Materiál tyče: | Karbón |
| Najlepšie použitie: | Trekking |
| Počet segmentov: | 3 |
| Maximálna dĺžka: | 110 cm |
| Hmotnosť: | 364 g |
| Dĺžka (cm) (vonkajší kartón): | 95-110 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
