Trekingové palice LEKI NW Traveller Carbon, 90–130 cm, modré
Kód: SIALEKKNT0043Podrobný popis
Trekingové palice LEKI NW Traveller Carbon, 90–130 cm, modré| Najlepšie použitie | Turistika, Severská chôdza, Trekking |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Počet segmentov | 3 |
| Materiál remienku | Sieťovina |
| Materiál rukoväte | Korok |
| Materiál tyče | Karbón |
| Farba | Modrá |
| Typ konštrukcie | Teleskopický |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Priemer rúrky (min) | 1,2 cm |
| Maximálna dĺžka | 130 cm |
| Hmotnosť | 191 g |
| Priemer rúrky (max) | 1,6 cm |
| Množstvo v balení | 2 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Poles for Nordic Walking and trekking |
|---|---|
| EAN: | 4028173294381 |
| Najlepšie použitie: | Turistika, Severská chôdza, Trekking |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Počet segmentov: | 3 |
| Materiál remienku: | Sieťovina |
| Materiál rukoväte: | Korok |
| Materiál tyče: | Karbón |
| Farba: | Modrá |
| Typ konštrukcie: | Teleskopický |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Priemer rúrky (min): | 1,2 cm |
| Maximálna dĺžka: | 130 cm |
| Hmotnosť: | 191 g |
| Priemer rúrky (max): | 1,6 cm |
| Množstvo v balení: | 2 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
