Deuter Junior - detský turistický ruksak (Spearmint/Seagreen)
Kód: BAGDUTPLE0012Podrobný popis
Deuter Junior - detský turistický ruksak (Spearmint/Seagreen)| Maximálna výška dieťaťa | 168 cm |
| Minimálna výška dieťaťa | 130 cm |
| Sfarbenie | Monotónna |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Hlavná farba produktu | Farba mäty, Zelená |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Typ batohu | Batoh na bežné nosenie |
| Hlasitosť | 18 L |
| Hmotnosť | 400 g |
| Dĺžka | 410 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Materiál | 210D polyamid |
| Vyrobené z recyklovaných materiálov | Áno |
| Bez PFAS | Áno |
| Upozornenia | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rucksacks |
|---|---|
| EAN: | 4046051152158 |
| Maximálna výška dieťaťa: | 168 cm |
| Minimálna výška dieťaťa: | 130 cm |
| Sfarbenie: | Monotónna |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Hlavná farba produktu: | Farba mäty, Zelená |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Typ batohu: | Batoh na bežné nosenie |
| Hlasitosť: | 18 L |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Dĺžka: | 410 mm |
| Šírka: | 230 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Materiál: | 210D polyamid |
| Vyrobené z recyklovaných materiálov: | Áno |
| Bez PFAS: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that any fasteners and locks are well secured to avoid losing contents., Avoid overloading a backpack to prevent back injury., Regularly check the condition of your backpack, especially the seams and straps, to ensure durability and safe use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
