Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A

Kód: 98887
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Apple
€98,80 €82,30 bez DPH
Skladom :)

Detailné informácie

Podrobný popis

AirPods (2019)

AirPods patria medzi špičkové slúchadlá v tomto odvetví. Bezdrôtové čerpadlá ponoria vaše uši do vzrušujúceho zvuku, ktorého sa nebudete môcť nabažiť. Pomocou Bluetooth ich môžete pripojiť k smartfónu, tabletu a ďalším zariadeniam a na jedno nabitie si vychutnať až päť hodín nerušeného počúvania. Slúchadlá majú celý rad moderných technológií, ktoré z nich robia nepostrádateľného pomocníka. Inteligentné akcelerometre pohybu a optické snímače dokážu určiť, či ich máte v ušiach, a v takom prípade pozastavia prehrávanie.

Integrovaný mikrofón

Priamo v slúchadlách je integrovaný mikrofón, ktorý umožňuje používať príslušenstvo na telefonovanie bez použitia rúk. Počas hovoru mikrofón účinne tlmí okolitý hluk, takže osoba na druhej strane vás počuje jasne a zreteľne.


Kľúčové vlastnosti:

  • Špičkovébezdrôtové pipy
  • Žiadne káble neveďte k telefónu ani nepripájajte slúchadlá
  • 100% kompatibilita so zariadeniami Apple vrátane MacBookov a hodiniek
  • Výdrž batérie až 5 hodín na jedno nabitie, celkovo pri použití nabíjacieho puzdra do 24 hodín

pre všetky zariadenia Apple

Náhlavná súprava dokonale funguje so všetkými zariadeniami Apple. Stačí pár sekúnd a môžete počúvať hudbu z iPhonu, hodiniek Apple, iPadu a MacBooku. Po spárovaní s týmito zariadeniami ponúkajú aj všetky pokročilé funkcie, hoci po spárovaní s inými modelmi a značkami zariadení samozrejme ponúkajú bezdrôtové prehrávanie zvuku cez Bluetooth.


Funkcia handsfree

Integrovaný mikrofón umožňuje používať náhlavnú súpravu na telefonovanie bez použitia rúk. Počas hovoru je aktívne filtrovanie okolitého hluku. Okrem toho slúchadlá spoznajú, že voláte, a pozastavia prehrávanie hudby. Po ukončení hovoru sa prehrávanie automaticky spustí znova.Jednoduché nastavenie a ovládanie

Pripojenie k hodinkám, tabletu alebo telefónu netrvá dlhšie ako niekoľko minút. Zariadenie automaticky nájde slúchadlá a pripojí ich bez potreby ďalšej inštalácie. Potom môžete jednoducho a bez čakania prepínať medzi zdrojmi. Pokiaľ ide o ovládanie, okrem automatickej detekcie uší máte k dispozícii aj manuálne ovládanie - môžete nastaviť akciu, keď dvakrát ťuknete na slúchadlo. Pomocou slúchadiel môžete tiež spustiť asistenta Siri a komunikovať s ním pomocou integrovaných mikrofónov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: