Samsung Galaxy Buds2 SM-R177

Kód: 13041/B 13041/ERN Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Samsung
€81 €85 od €81 €67,50 bez DPH €70,80 bez DPH od €67,50 bez DPH
Skladom :) Skladom :) Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

bezdrôtové slúchadlá - výdrž až 29 hodín - Odolnosť IPX2 - Bluetooth 5.2 - integrovaný mikrofón - technológia ANC na potlačenie šumu - rýchle nabíjanie

Samsung Galaxy Buds2

So skutočne bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds2 od stránky Samsungu môžete očakávať nielen špičkový zvuk, ale aj výdrž batérie až do 29 hodín alebo skvelá technológia ANC na potlačenie okolitého hluku.

Zaujmú však aj vysokou kvalitou handsfree hovorov prostredníctvomtroch mikrofónov , ako aj zvýšenou odolnosťou IPX2, vďaka čomu s nimi môžete napríklad pohodlne trénovať. Podpora hlasového asistenta Bixby a zaujmú ajrýchlym nabíjaním , keď už po 5 minútach na nabíjačke majú energiu na ďalšiu hodinu hrania.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vylepšená technológia ANC na potlačenie okolitého hluku
  • Životnosť nabíjania až do 29 hodín
  • Vysoká kvalita zvuku
  • Krásne čisté hovory stromi mikrofónmi
  • Zvýšená odolnosť podľa IPX2

Technológia ANC

Pri počúvaní hudby, hraní hier alebo sledovaní videí vás nebude rušiť okolie. Samsung nasadila optimalizovanú technológiu aktívneho potlačenia hluku, známu ako ANC.


Výdrž batérie až 29 hodín

Samotné slúchadlá vydržia na jedno nabitie hrať až 7,5 hodiny s vypnutým ANC (až 5 hodín so zapnutým ANC). Pri použití napájania z dodaného nabíjacieho puzdra sa však výdrž batérie zvýši na 29 hodín s deaktivovaným ANC alebo 20 hodín pri jeho používaní. Navyše podporujú technológiu rýchleho nabíjania, vďaka ktorej majú už po 5 minútach na nabíjačke energiu na ďalšiu hodinu hrania.


Zvýšená odolnosť

Vďaka odolnosti IPX2 sa nemusíte obávať používať slúchadlá napríklad pri športových aktivitách.


Dokonale jasné hovory

Na krištáľovo čisté hovory má náhlavná súprava tri mikrofóny a jednotku na snímanie hlasu. Dokonale vám porozumie aj v rušnom prostredí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: