Motorola edge 60 pro 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Purpurová
Kód: TKOMOTSZA0456Podrobný popis
Motorola edge 60 pro 16,9 cm (6.67") Dual SIM Android 15 5G USB Typ-C 12 GB 512 GB 6000 mAh Purpurová| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB verzia | 2.0 |
| USB vstup | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Grafická karta | Mali-G615 |
| Vibračné zvonenie | Áno |
| Hlasové povely | Áno |
| Kontrola s prvkami umelej inteligencie | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
| Hlasitý odposluch | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Vojenský štandard | MIL-STD-810H |
| Technológia rýchleho nabíjania | TurboPower, Power Delivery 3.0 |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hmotnosť | 186 g |
| Výška | 160,7 mm |
| Šírka | 73,1 mm |
| Hĺbka | 8,24 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 90 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Blue light reduction | Áno |
| Natívny pomer strán | 20:9 |
| Typ panelu | P-OLED |
| Špecifické technológie značky | Water touch |
| Uhlopriečka displeja | 16,9 cm (6.67") |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 1500 Hz |
| Rozlíšenie displeja | 2712 x 1220 px |
| Pomer displeja k telu | 96,47% |
| Pokrytie DCI-P3 | 100% |
| Odolné proti odtlačkom prstov | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Redukcia rozmazania pohybu | Áno |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass 7i |
| Hustota pixelov | 446 ppi |
| Podpora HDR | Áno |
| Maximálny jas displeja (HDR) | 4500 cd/m² |
| Hĺbka farieb | 10 bit |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobná technológia | 4 nm |
| Model procesoru | 8350 |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Typ pamäte RAM | LPDDR5X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Veľkosť pixelov druhej zadnej kamery (technológia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 2 µm |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 1,28 µm |
| Predná kamera s 3D hĺbkou | Nie |
| Portrétový režim | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR) | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát | Nie |
| Typ senzora | Sony LYTIA 700C |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 50 MP |
| Blesk predného fotoaparátu | Nie |
| Časozberný režim | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2 |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV) | 33° |
| Typ blesku | LED |
| Rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 50 MP |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Časovač | Áno |
| Panoráma | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@240fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@120fps |
| Optický zoom | 3x |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,8 |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Detekcia úsmevu | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 50 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV) | 84° |
| Video stabilizátor | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2 |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.56" |
| Detekcia tváre | Áno |
| Úprava obrazu | Retušovanie |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2 |
| Korekcia červených očí | Y |
| Audio priblíženie | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV) | 92° |
| Makro fotografia | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV) | 120° |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 10 MP |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68, IP69 |
| Ochranné funkcie | Prachotesný, Vodeodolný |
| Farba | Purpurová |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Virtuálny asistent | Google Assistant |
| Kapacita batérie | 6000 mAh |
| Typ vyzváňania | MP3 |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| FM rádio | Nie |
| Elektronický kompas | Áno |
| GPS | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Áno |
| LTE Positioning Protocol (LPP) | Áno |
| NavIC | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL) | Áno |
| GLONASS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Galileo | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 840023288913 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB verzia: | 2.0 |
| USB vstup: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Grafická karta: | Mali-G615 |
| Vibračné zvonenie: | Áno |
| Hlasové povely: | Áno |
| Kontrola s prvkami umelej inteligencie: | Áno |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Hlasitý odposluch: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Vojenský štandard: | MIL-STD-810H |
| Technológia rýchleho nabíjania: | TurboPower, Power Delivery 3.0 |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hmotnosť: | 186 g |
| Výška: | 160,7 mm |
| Šírka: | 73,1 mm |
| Hĺbka: | 8,24 mm |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 90 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Blue light reduction: | Áno |
| Natívny pomer strán: | 20:9 |
| Typ panelu: | P-OLED |
| Špecifické technológie značky: | Water touch |
| Uhlopriečka displeja: | 16,9 cm (6.67") |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 1500 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 2712 x 1220 px |
| Pomer displeja k telu: | 96,47% |
| Pokrytie DCI-P3: | 100% |
| Odolné proti odtlačkom prstov: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Redukcia rozmazania pohybu: | Áno |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass 7i |
| Hustota pixelov: | 446 ppi |
| Podpora HDR: | Áno |
| Maximálny jas displeja (HDR): | 4500 cd/m² |
| Hĺbka farieb: | 10 bit |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Výrobná technológia: | 4 nm |
| Model procesoru: | 8350 |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Veľkosť pixelov druhej zadnej kamery (technológia Quad Pixel): | 1,28 µm |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 2 µm |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť pixelov predného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 1,28 µm |
| Predná kamera s 3D hĺbkou: | Nie |
| Portrétový režim: | Áno |
| Režim vysokého dynamického rozsahu fotoaparátu (HDR): | Áno |
| Zadný hĺbkový 3D fotoaparát: | Nie |
| Typ senzora: | Sony LYTIA 700C |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 50 MP |
| Blesk predného fotoaparátu: | Nie |
| Časozberný režim: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2 |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Uhol zorného poľa tretej zadnej kamery (FOV): | 33° |
| Typ blesku: | LED |
| Rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 50 MP |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Časovač: | Áno |
| Panoráma: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@240fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@120fps |
| Optický zoom: | 3x |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,8 |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Detekcia úsmevu: | Áno |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 50 MP |
| Uhol zorného poľa zadného fotoaparátu (FOV): | 84° |
| Video stabilizátor: | Áno |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2 |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.56" |
| Detekcia tváre: | Áno |
| Úprava obrazu: | Retušovanie |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2 |
| Korekcia červených očí: | Y |
| Audio priblíženie: | Áno |
| Uhol zorného poľa predného fotoaparátu (FOV): | 92° |
| Makro fotografia: | Áno |
| Uhol zorného poľa druhého zadného fotoaparátu (FOV): | 120° |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 10 MP |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Bluetooth: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Wi-Fi: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68, IP69 |
| Ochranné funkcie: | Prachotesný, Vodeodolný |
| Farba: | Purpurová |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Virtuálny asistent: | Google Assistant |
| Kapacita batérie: | 6000 mAh |
| Typ vyzváňania: | MP3 |
| Reproduktory: | Stereo |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| FM rádio: | Nie |
| Elektronický kompas: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| LTE Positioning Protocol (LPP): | Áno |
| NavIC: | Áno |
| Zabezpečená poloha používateľskej roviny (SUPL): | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
