Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16,9 cm (6.67") Dual SIM USB Typ-C 12/512 GB 5110 mAh Čierna
Kód: TKOXAOSZA0905Podrobný popis
Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 16,9 cm (6.67") Dual SIM USB Typ-C 12/512 GB 5110 mAh Čierna| Konektor USB | USB Typ-C |
| USB vstup | Áno |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Grafická karta | Mali-G615 |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Nabíjačka | Nie |
| Záručný list | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Vyberací kolík | Áno |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Výška | 162,3 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
| Hĺbka | 8,4 mm |
| Šírka | 74,4 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision |
| Uhlopriečka displeja | 16,9 cm (6.67") |
| Rozlíšenie displeja | 2712 x 1220 px |
| Kontrastný pomer (typický) | 5000000:1 |
| Maximálny jas displeja (vonku) | 3000 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Podpora HDR | Áno |
| Typ skla displeja | Gorilla Glass |
| Typ panelu | AMOLED |
| Gorilla Glass verzia | Gorilla Glass Victus 2 |
| Hĺbka farieb | 12 bit |
| Frekvencia odozvy na dotyk | 480 Hz |
| Boost frekvencia procesora | 2,5 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | 7300 Ultra |
| Kapacita pamäte RAM | 12 GB |
| Typ pamäte RAM | LPDDR4X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Číslo clony druhej zadnej kamery | 2,2 |
| Typ zadnej kamery | Trojitý fotoaparát |
| Časovač | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Typ prednej kamery | Jeden fotoaparát |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu | 7-prvková šošovka |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu | 2,2 |
| AI rozpoznanie scény | Áno |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné) | 2 MP |
| Režimy nahrávania videa | 1080p, 720p |
| Číslo clony zadnej kamery | 1,65 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 20 MP |
| Portrétový režim | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 200 MP |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu | 1/1.4" |
| Číslo clony tretej zadnej kamery | 2,4 |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Makro fotografia | Áno |
| Režim spomaleného záberu | Áno |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel) | 2,24 µm |
| Spomalená rýchlosť pohybu | 1080p at 120fps 720p at 120/240fps |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b |
| NFC | Áno |
| Funkcie SIM karty | Dual SIM |
| Bluetooth | Áno |
| 3G štandardy | WCDMA |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Farba | Čierna |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Základný materiál | Hliník |
| Farba názov | Midnight Black |
| Operačný systém | HyperOS |
| Kapacita batérie | 5110 mAh |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| BeiDou | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Infračervený senzor | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Flammable |
| Upozornenia | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| EAN: | 6941812737620 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| USB vstup: | Áno |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Výkon adaptéru: | 45 W |
| Grafická karta: | Mali-G615 |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Nabíjačka: | Nie |
| Záručný list: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Vyberací kolík: | Áno |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Výška: | 162,3 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Hĺbka: | 8,4 mm |
| Šírka: | 74,4 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision |
| Uhlopriečka displeja: | 16,9 cm (6.67") |
| Rozlíšenie displeja: | 2712 x 1220 px |
| Kontrastný pomer (typický): | 5000000:1 |
| Maximálny jas displeja (vonku): | 3000 cd/m² |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Podpora HDR: | Áno |
| Typ skla displeja: | Gorilla Glass |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Gorilla Glass verzia: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Hĺbka farieb: | 12 bit |
| Frekvencia odozvy na dotyk: | 480 Hz |
| Boost frekvencia procesora: | 2,5 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek Dimensity |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | 7300 Ultra |
| Kapacita pamäte RAM: | 12 GB |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR4X |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Číslo clony druhej zadnej kamery: | 2,2 |
| Typ zadnej kamery: | Trojitý fotoaparát |
| Časovač: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Typ prednej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Prvky objektívu zadného fotoaparátu: | 7-prvková šošovka |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 8 MP |
| Číslo clony predného fotoaparátu: | 2,2 |
| AI rozpoznanie scény: | Áno |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné): | 2 MP |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p, 720p |
| Číslo clony zadnej kamery: | 1,65 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 20 MP |
| Portrétový režim: | Áno |
| Druh stabilizácie obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 200 MP |
| Veľkosť senzora zadného fotoaparátu: | 1/1.4" |
| Číslo clony tretej zadnej kamery: | 2,4 |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Makro fotografia: | Áno |
| Režim spomaleného záberu: | Áno |
| Veľkosť pixelov zadného fotoaparátu (technológia Quad Pixel): | 2,24 µm |
| Spomalená rýchlosť pohybu: | 1080p at 120fps 720p at 120/240fps |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, 802.11b |
| NFC: | Áno |
| Funkcie SIM karty: | Dual SIM |
| Bluetooth: | Áno |
| 3G štandardy: | WCDMA |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ SIM karty: | NanoSIM + eSIM |
| Farba: | Čierna |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Základný materiál: | Hliník |
| Farba názov: | Midnight Black |
| Operačný systém: | HyperOS |
| Kapacita batérie: | 5110 mAh |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| BeiDou: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| Infračervený senzor: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé, GHS02: Flammable |
| Upozornenia: | Do not dispose of the device in the regular waste bin, contact your local electronic waste collection point., Avoid direct contact with liquids or substances if the device is damaged., Do not expose the device to high temperatures or direct flames. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
