Balík športovej kamery GoPro Hero 13 Black s príslušenstvom
Kód: SIAGOPKSP0012Podrobný popis
Balík športovej kamery GoPro Hero 13 Black s príslušenstvom| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie mikrofónu | 3,5 mm |
| Počet batérií v balení | 2 ks. |
| Vrátane upevňovacích skrutiek | Áno |
| Vrátane batérií | Áno |
| Montážna spona | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Pamäťová karta v balení | 64 GB |
| Obrazový procesor | GP2 |
| Podpora pre smartfóny | Áno |
| Ovládanie hlasom | Áno |
| Výška | 50,8 mm |
| Hĺbka | 33,6 mm |
| Hmotnosť | 121 g |
| Šírka | 71,8 mm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 154 g |
| Prevádzka na batériu | Áno |
| Kapacita batérie | 1900 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Displej | LCD |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Uhlopriečka externej obrazovky | 1,4" |
| Vstavaný displej | Áno |
| Uhlopriečka displeja | 5,77 cm (2.27") |
| Flip-out obrazovka | Nie |
| Ukladacie médium | Pamäťová karta |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zníženie hluku | Áno |
| Zvukový systém | Stereo |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Ochranné funkcie | Vodeodolný |
| Vodotesné až do | 10 m |
| Farba | Čierna |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 35 °C |
| Časozberný režim | Áno |
| Slow motion | 2, 4, 8x |
| Podporované video formáty | H.265 |
| High Dynamic Range Imaging (HDRI) | Áno |
| Pomer strán | 4:3, 16:9, 9:16, 8:7 |
| Typ HD rozlíšenia | 5.3K Ultra HD |
| Nahrávanie videa v slučke | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 240 fps |
| Stabilizátor obrazu | Áno |
| Digitálny zoom | 2x |
| Celkový počet megapixelov | 27 MP |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 1,9 mm (1 / 1.9") |
| Podporované obrazové formáty | Raw |
| Režim fotografie | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Režim sériového snímania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sport video cameras |
|---|---|
| EAN: | 810116381630 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie mikrofónu: | 3,5 mm |
| Počet batérií v balení: | 2 ks. |
| Vrátane upevňovacích skrutiek: | Áno |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Montážna spona: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Pamäťová karta v balení: | 64 GB |
| Obrazový procesor: | GP2 |
| Podpora pre smartfóny: | Áno |
| Ovládanie hlasom: | Áno |
| Výška: | 50,8 mm |
| Hĺbka: | 33,6 mm |
| Hmotnosť: | 121 g |
| Šírka: | 71,8 mm |
| Hmotnosť (vrátane batérie): | 154 g |
| Prevádzka na batériu: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1900 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Displej: | LCD |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Uhlopriečka externej obrazovky: | 1,4" |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Uhlopriečka displeja: | 5,77 cm (2.27") |
| Flip-out obrazovka: | Nie |
| Ukladacie médium: | Pamäťová karta |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zníženie hluku: | Áno |
| Zvukový systém: | Stereo |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPS: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ochranné funkcie: | Vodeodolný |
| Vodotesné až do: | 10 m |
| Farba: | Čierna |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 35 °C |
| Časozberný režim: | Áno |
| Slow motion: | 2, 4, 8x |
| Podporované video formáty: | H.265 |
| High Dynamic Range Imaging (HDRI): | Áno |
| Pomer strán: | 4:3, 16:9, 9:16, 8:7 |
| Typ HD rozlíšenia: | 5.3K Ultra HD |
| Nahrávanie videa v slučke: | Áno |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 240 fps |
| Stabilizátor obrazu: | Áno |
| Digitálny zoom: | 2x |
| Celkový počet megapixelov: | 27 MP |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 1,9 mm (1 / 1.9") |
| Podporované obrazové formáty: | Raw |
| Režim fotografie: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Režim sériového snímania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
