Dyson V12 Detect Slim Absolute

Kód: 12877
Novinka
Neohodnotené
Značka: Dyson
€564,20 €470,20 bez DPH
Skladom :)

Tyčový vysávač Dyson V12 Detect Slim Absolute

 • Kompaktný bezdrôtový vysávač, ktorý váži len 2,2 kg
 • Ergonomický dizajn na jednoduchú manipuláciu v teréne
 • Digitálny motor s výkonom 125 000 otáčok za minútu zabezpečuje dokonalé odsávanie prachu
 • 25,2 V Li-Ion batéria na vysávanie do 60 minút
 • 11 cyklónov so silou 100 000 G - zachovanie filtračného výkonu
 • Hlučnosť iba 82 dB - tichá prevádzka bez rušenia okolia
 • Filtrácia s účinnosťou 99,97 % zachytáva častice s veľkosťou až 0,3 μm
 • Nástenný držiak na praktické skladovanie
 • LCD displej - informuje o stave vysávača v reálnom čase
 • Nástavce na čistenie rôznych povrchov (tvrdé podlahy a koberce)
 • Osvetľovacia hlava dokáže odhaliť aj neviditeľné prachové častice
 • Dá sa premeniť na ručný vysávač, ktorý čistí aj v aute

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Tyčový vysávač Dyson V12 Detect Slim Absolute má digitálny motor s rýchlosťou až 125 000 otáčok za minútu, 11-cyklónový systém generujúci odstredivú silu 100 000 G, Li-Ion batériu s výdržou 60 minút a 99,97 % účinnosť filtrácie pre častice od 0,3 μm. Osvetlená osvetľovacia hlava dokáže odhaliť aj neviditeľné prachové častice. Vďaka týmto špičkovým parametrom dokonale čistí všetky povrchy - od tvrdých podláh až po koberce. LCD displej vás informuje o stave vysávača. Ergonomický tvar vysávača tiež uľahčuje manipuláciu pri každodennom upratovaní domácnosti.

 

 

Digitálny motor s obrovským výkonom

Srdcom Dyson V12 Detect Slim Absolute je jedinečný digitálny motor Dyson Hyperdymium, ktorý patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Tento motor dokáže vyvinúť pôsobivých 125 000 otáčok za minútu, čo je pre bezdrôtový vysávač absolútne jedinečné. Vďaka týmto obrovským otáčkam motora dokáže vysávač bez námahy zachytiť aj tie najmenšie mikroskopické prachové častice, čím zabezpečí dokonalé vysávanie akéhokoľvek typu podlahy od kobercov až po tvrdé povrchy. Technológia digitálneho motora Dyson je navrhnutá tak, aby zachytila každú nečistotu v dosahu. Či už teda vysávate koberce, tvrdé podlahy alebo nábytok, nemusíte sa obávať, že by tento špičkový digitálny motor vynechal akýkoľvek prach. Môžete sa tak spoľahnúť na absolútne dôkladné čistenie všetkých povrchov bez ohľadu na typ podlahy.

 

Revolučná cyklónová technológia

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou vysávača Dyson V12 Detect Slim Absolute je inovatívny cyklónový systém separácie nečistôt. Tento pokročilý systém pozostáva z 11 vzájomne prepojených cyklónov umiestnených v oblúku vnútri tela vysávača. Jednotlivé cyklóny dokážu vyvinúť obrovskú odstredivú silu, ktorá veľmi účinne oddeľuje nasaté nečistoty skôr, ako sa dostanú do filtra. Filter zostáva čo najčistejší a najpriehľadnejší. Vďaka tomu si vysávač Dyson V12 Detect Slim Absolute zachováva špičkový sací výkon bez ohľadu na dĺžku vysávania. Nemusíte sa obávať, že sa počas čistenia zníži sací výkon kvôli zaplneniu filtra. Revolučná cyklónová technológia spoľahlivo udržiava výkon na maximálnej úrovni počas celého používania vysávača.

Spoľahlivá Li-Ion batéria

Tyčový vysávač Dyson V12 Detect Slim Absolute je vybavený výkonnou nabíjateľnou Li-Ion 25,2 V batériou. Vďaka tejto batérii môže vysávač pracovať v bezdrôtovom režime 60 minút na jedno nabitie bez poklesu výkonu. Táto dlhá výdrž batérie vám umožní pohodlne čistiť aj skutočne veľké plochy bez toho, aby ste museli prerušiť prácu a dobíjať batériu. Tomuto vysávaču nič neunikne, či už vysávate koberce, tvrdé podlahy alebo nábytok.

 

Vysokokvalitná filtrácia zachytáva mnohé alergény

Jednou zo silných stránok modelu Dyson V12 Detect Slim Absolute je jeho pokročilý plne utesnený filtračný systém. Tento systém dokáže zachytiť až 99,97 % mikročastíc a alergénov už od veľkosti 0,3 μm. Vďaka tejto mimoriadne vysokej účinnosti filtrácie vysávač vypúšťa prakticky dokonale čistý vzduch bez nebezpečných mikročastíc a alergénov. Filtrácia s účinnosťou takmer 100 % je teda obrovským prínosom pre alergikov a astmatikov.

 

Prehľadný LCD displej

Ďalšou užitočnou funkciou vysávača Dyson V12 Detect Slim Absolute je jeho LCD displej, ktorý v reálnom čase zobrazuje celý rad dôležitých informácií o stave zariadenia. Používateľ tak má neustály prehľad napríklad o aktuálnej životnosti batérie, zvolenom režime napájania alebo potrebe údržby či čistenia vysávača. Displej tak poskytuje dokonalú kontrolu nad všetkými aspektmi prevádzky a umožňuje plne optimalizovať účinnosť čistenia.

Tichý, ale výkonný vysávač s technológiou osvetlenia

Napriek obrovskému výkonu motora je Dyson V12 Detect Slim Absolute prekvapivo tichý. Jeho hlučnosť je len 82 dB. Vďaka takejto nízkej hlučnosti môžete vysávač používať kedykoľvek bez toho, aby ste obťažovali svojich spolubývajúcich nadmerným hlukom. Či už vysávate skoro ráno, popoludní alebo v noci, s týmto vysávačom s ním na 100 % splyniete. Okrem toho technológia osvetlenia vďaka svetelnému lúču detekuje prachové častice, ktoré by ste voľným okom nezaznamenali.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: