Dyson V15 Detect Absolute

Kód: 1273359
Novinka
Neohodnotené
Značka: Dyson
€718 €598,30 bez DPH
Skladom

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dyson V15 Detekcia absolútna

Tyčový vysávač Dyson V15 Detect Absolute sa môže pochváliť sacím výkonom 240 aW a inteligentnou technológiou Root Cyclone so 14 cyklónmi. Srdcom zariadenia je výkonný a ľahký digitálny motor Dyson Hyperdymium, ktorý dosahuje až 125 000 otáčok za minútu a spoľahlivo zabezpečuje vysávanie väčších nečistôt a mikroskopického prachu. Počas prevádzky osvetľovacia podlahová hubica neustále sníma mikroskopické čiastočky prachu, ktoré potom meria a počíta piezoelektrický snímač . V prípade zvýšeného znečistenia stroj automaticky zvýši sací výkon.

Má tiež LCD displej s indikáciou množstva a veľkosti vysatých nečistôt a vylepšený mechanizmus na hygienické vyprázdňovanie nádoby. Vysávač ponúka až 60 minút stabilného sacieho výkonu, aby nedal nečistotám žiadnu šancu.

Kľúčové vlastnosti:

 • Vysoký sací výkon 240 aW
 • Prevádzkový čas: 60 minút stabilného sacieho výkonu
 • Bezvreckový typ filtrácie, hygienické vyprázdňovanie nádrže
 • Automatické prispôsobenie výkonu typu podlahy
 • LCD displej s indikáciou množstva a veľkosti vysávaných nečistôt
 • Mimoriadne bohatý obsah balíka

Presný lúč svetla

Podlahová hubica so šírkou 25 cm má presný svetelný lúč na detekciu častíc nečistôt, ktoré bežne nevidíte. Lúč svieti pod optimálnym uhlom, aby bol viditeľný aj jemný prach na hladkých podlahách a vysávanie bolo efektívnejšie.


Meria aj mikroskopické prachové častice

Tento model má najmodernejší piezoelektrický senzor, ktorý nepretržite meria a počíta prachové častice a na základe ich množstva optimalizuje výkon.


LCD displej

Tyčový vysávač je vybavený prehľadným displejom LCD, ktorý vám ponúka zobrazenie množstva vysatých prachových častíc, ako aj vedecké dôkazy o dôkladnom čistení.


Motor Dyson Hyperdymium

Srdcom zariadenia je výkonný a ľahký digitálny motor Dyson Hyperdymium. Motor dosahuje až 125 000 otáčok za minútu a spoľahlivo vysáva väčšie nečistoty a mikroskopický prach.


Technológia koreňovéhocyklónu

Revolučná technológia Root Cyclone 14 cyklónov, ktoré vytvárajú odstredivé sily až do 100 000 G na zachytávanie prachu a nečistôt z prúdu vzduchu. Táto technológia zabezpečuje, že nedochádza k strate sania.


Trvá 60 minút

Vysávač ponúka až 60 minút trvalého sacieho výkonu.


Špičková filtrácia

Vďaka pokročilému filtračnému systému dokáže vysávač zachytiť 99,99 % všetkých častíc z veľkosti 0,3 mikrometra, takže fúka dokonale čistý vzduch vhodný aj pre alergikov.


Uhlíkové vlákna

Podlahový postrekovač Illumination má čierne antistatické uhlíkové vlákna, ktoré odstraňujú aj ten najjemnejší prach z hladkých podláh, a to aj v úzkych, ťažko prístupných oblastiach alebo v nízkoprofilových priestoroch.


Podlahová dýza Motorbar

Podlahová tryska Motorbar má technológia proti zamotaniu. Vďaka tomu automaticky zachytáva dlhé vlasy a zvieracie chlpy bez zamotania.


Technológia Dyson DLS

Keď je technológia nastavená na automatický režim, monitoruje Dyson DLS (dynamický snímač zaťaženia) 360× za sekundu odpor rotujúcej kefy vo vnútri podlahového náustku Digital Motorbar. Preto automaticky upravuje výkon, aby vám pomohol dosiahnuť najlepšie výsledky na akomkoľvek type povrchu.


Osvetľovacia podlahová dýza

Osvetľujúci podlahový vývod má šírku 25 cm a vlastný motor. Je vyrobený z mäkké nylonové a čierne antistatické vlákna, ktoré odstránia aj ten najjemnejší prach. Vďaka nízkemu profilu môžete vysávať aj pod nábytkom.


Režimy odsávania

Počas prevádzky je možné nastaviť až 3 režimy odsávania. Režim Auto inteligentne nastavuje sací výkon s optimálnou rovnováhou výkonu a času prevádzky, režim Eco poskytuje dlhší čas prevádzky pre viac čistenia a režim Boost je určený na krátke a intenzívne čistenie.


Jednoduchá údržba

Filter a mäkký valček podlahovej hubice možno umývať, zbernú nádobu a nástavce na optimalizácia výkonu vysávača.


Náhradná batéria

Stačí stlačiť tlačidlo a batéria sa dá vymeniť, aby ste mohli pokračovať v čistení dvakrát dlhšie (druhú batériu je možné zakúpiť samostatne).


Príslušenstvo je súčasťou balenia:

 • Univerzálny podlahový postrekovač Digital Motorbar™
 • Fluffy™ osvetľujúci podlahový výtok
 • Kombinovaná kefová dýza
 • Štrková dýza
 • Nabíjací adaptér
 • Rukoväť na odkladanie príslušenstva
 • Montáž na stenu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: