Black & Decker NVB12AVA-XJ ručný vysávač Šedá, Červená Bezvreckové
Kód: AGDBDEODK0044Podrobný popis
Black & Decker NVB12AVA-XJ ručný vysávač Šedá, Červená Bezvreckové| Úroveň hluku | 78 dB |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Filtrovanie |
| Prietok vzduchu | 687 l/min |
| Typ čistenia | Suchý |
| Kefový nástavec | Áno |
| Hubica na čalúnenie | Áno |
| Hmotnosť | 985 g |
| Sací výkon | 9 AW |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie | 12 V |
| Farba | Červená, Šedá |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Kapacita | 0,37 L |
| Dĺžka šnúry | 5 m |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5035048693117 |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Filtrovanie |
| Prietok vzduchu: | 687 l/min |
| Typ čistenia: | Suchý |
| Kefový nástavec: | Áno |
| Hubica na čalúnenie: | Áno |
| Hmotnosť: | 985 g |
| Sací výkon: | 9 AW |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie: | 12 V |
| Farba: | Červená, Šedá |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Kapacita: | 0,37 L |
| Dĺžka šnúry: | 5 m |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Do not use in damp conditions or on a wet surface., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
