Dyson Cinetic Big ball Multi floor 2 700 W Vysávač Suchý Bezvreckový 0,8 l
Kód: AGDDYOODK0042Podrobný popis
Dyson Cinetic Big ball Multi floor 2 700 W Vysávač Suchý Bezvreckový 0,8 l| Úroveň hluku | 80 dB |
| Čistenie povrchov | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správne použitie | Domáci |
| Metóda oddeľovania nečistôt | Cyklónový |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Univerzálna kefa |
| Výška | 349 mm |
| Hĺbka balenia | 535 mm |
| Hĺbka | 397 mm |
| Hmotnosť | 8,03 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 10,8 kg |
| Šírka | 293 mm |
| Výška balenia | 440 mm |
| Šírka balenia | 355 mm |
| Ročná spotreba energie | 28 kWh |
| Sací výkon | 150 AW |
| Maximálny príkon | 700 W |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Typ trubice | Opravené |
| Model | Cylindrový vysávač |
| Kapacita prachovej nádoby | 0,8 L |
| Farba | Žltá, Šedá |
| Typ čistenia | Suchý |
| On/off vypínač | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakom |
| Upozornenia | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5025155027523 |
| Úroveň hluku: | 80 dB |
| Čistenie povrchov: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správne použitie: | Domáci |
| Metóda oddeľovania nečistôt: | Cyklónový |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Univerzálna kefa |
| Výška: | 349 mm |
| Hĺbka balenia: | 535 mm |
| Hĺbka: | 397 mm |
| Hmotnosť: | 8,03 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 10,8 kg |
| Šírka: | 293 mm |
| Výška balenia: | 440 mm |
| Šírka balenia: | 355 mm |
| Ročná spotreba energie: | 28 kWh |
| Sací výkon: | 150 AW |
| Maximálny príkon: | 700 W |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Typ trubice: | Opravené |
| Model: | Cylindrový vysávač |
| Kapacita prachovej nádoby: | 0,8 L |
| Farba: | Žltá, Šedá |
| Typ čistenia: | Suchý |
| On/off vypínač: | Áno |
| Držadlo: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | Látky pod tlakom |
| Upozornenia: | The hoover contains electrical components and must not be disposed of in the regular rubbish bin., Use in accordance with the operating instructions to avoid risk of electric shock., Do not use in damp conditions or on a wet surface. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
