Deuter Streamer II 3,0 l Nádrž na vodu Modrá
Kód: SIADUTBID0003Podrobný popis
Deuter Streamer II 3,0 l Nádrž na vodu Modrá| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Materiál | Nylon, Silikón, Polymér, ABS, EPDM |
| Farba | Modrá |
| Hlasitosť | 3 L, 3 l |
| Uzáver zipsom | Áno |
| Typ produktu | Vedro |
| Hmotnosť | 135 g |
| Hĺbka | 5 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Upozornenia | Wash the bottle before first use., Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Water bottles and shakers |
|---|---|
| EAN: | 4046051176703 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Materiál: | Nylon, Silikón, Polymér, ABS, EPDM |
| Farba: | Modrá |
| Hlasitosť: | 3 L, 3 l |
| Uzáver zipsom: | Áno |
| Typ produktu: | Vedro |
| Hmotnosť: | 135 g |
| Hĺbka: | 5 mm |
| Šírka: | 195 mm |
| Upozornenia: | Wash the bottle before first use., Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
