Trojuholníkový výložník s rukoväťou SUNDO
Kód: SIUSU2UCH0007Podrobný popis
Trojuholníkový výložník s rukoväťou SUNDO| Farba | Svetlo šedá |
| Tvar | Trojuholník |
| Výkyvný / otočný | Áno |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 100 kg |
| Spôsob montáže | Múr |
| Materiál | Plast, Oceľ |
| Montážna sada | Nie |
| Nastaviteľná dĺžka | Áno |
| Vešiak na palice | Áno |
| Dĺžka ramena | 73 cm |
| Hĺbka stojana (palce) | 30 cm |
| Šírka stojana | 20 cm |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children to prevent accidental use., Avoid overloading the handle, which can lead to damage., Make sure the holder is securely mounted to avoid the risk of falling. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Additional handles |
|---|---|
| EAN: | 4250629319540 |
| Farba: | Svetlo šedá |
| Tvar: | Trojuholník |
| Výkyvný / otočný: | Áno |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 100 kg |
| Spôsob montáže: | Múr |
| Materiál: | Plast, Oceľ |
| Montážna sada: | Nie |
| Nastaviteľná dĺžka: | Áno |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Dĺžka ramena: | 73 cm |
| Hĺbka stojana (palce): | 30 cm |
| Šírka stojana: | 20 cm |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children to prevent accidental use., Avoid overloading the handle, which can lead to damage., Make sure the holder is securely mounted to avoid the risk of falling. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
