PURINA Pro Plan viečko na konzervu
Kód: DLSPUIZWI0099Podrobný popis
PURINA Pro Plan viečko na konzervu| Farba | Čierna |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 150 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Advertising materials |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the toy and replace if it is damaged., Do not leave the toy within reach of children., The toy should be used under the supervision of the owner. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
