Napájací adaptér Gembird PC-SFC14M-01 IEC320 C14 -> SCHUKO (F) na 15 cm kábli
Kód: KABGEMZAZ0018Podrobný popis
Napájací adaptér Gembird PC-SFC14M-01 IEC320 C14 -> SCHUKO (F) na 15 cm kábli| Konektor 1 | C14 zviazané |
| Formát konektora 1 | Priamy |
| Formát konektora 2 | Priamy |
| Dĺžka kábla | 0,15 m |
| Konektor 2, rod | Samica |
| Farba kábla | Čierna |
| Konektor 1, rod | Samec |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS, CE |
| Šírka balenia | 85 mm |
| Výška balenia | 45 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cables for power supplies |
|---|---|
| EAN: | 8716309082860 |
| Konektor 1: | C14 zviazané |
| Formát konektora 1: | Priamy |
| Formát konektora 2: | Priamy |
| Dĺžka kábla: | 0,15 m |
| Konektor 2, rod: | Samica |
| Farba kábla: | Čierna |
| Konektor 1, rod: | Samec |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS, CE |
| Šírka balenia: | 85 mm |
| Výška balenia: | 45 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
