ELDOM OPC1140 odvlhčovač 2 L Biela
Kód: AGDELDOSP0002Podrobný popis
ELDOM OPC1140 odvlhčovač 2 L Biela| Šírka | 214 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Výška | 451 mm |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Príkon | 205 W |
| Farba | Biela |
| Úchyty | Áno |
| Odporúčaná životnosť HEPA | 4 - 20 m² |
| Určený pre priestory až do | 20 m² |
| Chladiace médium | R290 |
| Ionizátor | Nie |
| Kapacita vodného zásobníka | 2 L |
| Odvlhčovacia kapacita (max) | 10 l/24h |
| Hmotnosť chladiaceho média | 45 g |
| Displej | LCD |
| Prietok vzduchu | 105 m³/h |
| Integrovaný časovač | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air dryers |
|---|---|
| EAN: | 5908277388782 |
| Šírka: | 214 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Výška: | 451 mm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Príkon: | 205 W |
| Farba: | Biela |
| Úchyty: | Áno |
| Odporúčaná životnosť HEPA: | 4 - 20 m² |
| Určený pre priestory až do: | 20 m² |
| Chladiace médium: | R290 |
| Ionizátor: | Nie |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2 L |
| Odvlhčovacia kapacita (max): | 10 l/24h |
| Hmotnosť chladiaceho média: | 45 g |
| Displej: | LCD |
| Prietok vzduchu: | 105 m³/h |
| Integrovaný časovač: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
| Upozornenia: | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
