Media-Tech Air-Dry Pro 2 L 65 W Biela
Kód: AGDMEDOSP0002Podrobný popis
Media-Tech Air-Dry Pro 2 L 65 W Biela| Odpočet | Áno |
| Maximálna kapacita nádrže | 2 L |
| Alarm plnej nádrže na vodu | Áno |
| Teplotné čidlo | Áno |
| Senzor vlhkosti | Áno |
| Automatické odmrazovanie | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | Áno |
| Hĺbka | 135 mm |
| Šírka | 245 mm |
| Hmotnosť | 2,31 kg |
| Výška | 368 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 65 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Odvlhčovacia kapacita (max) | 0,6 l/24h |
| Rozmrazovanie | Áno |
| Displej | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Vhodné pre miestnosti do | 60 m³ |
| Určený pre priestory až do | 30 m² |
| Kontrolka | Áno |
| Integrovaný časovač | Áno |
| Príkon | 65 W |
| On/off vypínač | Áno |
| Umiestnenie | Tabuľka, Podlaha |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 2 L |
| Indikátor plnej nádrže | Áno |
| Farba | Biela |
| Upozornenia | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakom |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Air dryers |
|---|---|
| EAN: | 5906453165318 |
| Odpočet: | Áno |
| Maximálna kapacita nádrže: | 2 L |
| Alarm plnej nádrže na vodu: | Áno |
| Teplotné čidlo: | Áno |
| Senzor vlhkosti: | Áno |
| Automatické odmrazovanie: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | Áno |
| Hĺbka: | 135 mm |
| Šírka: | 245 mm |
| Hmotnosť: | 2,31 kg |
| Výška: | 368 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 65 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Odvlhčovacia kapacita (max): | 0,6 l/24h |
| Rozmrazovanie: | Áno |
| Displej: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Vhodné pre miestnosti do: | 60 m³ |
| Určený pre priestory až do: | 30 m² |
| Kontrolka: | Áno |
| Integrovaný časovač: | Áno |
| Príkon: | 65 W |
| On/off vypínač: | Áno |
| Umiestnenie: | Tabuľka, Podlaha |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2 L |
| Indikátor plnej nádrže: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Upozornenia: | Be careful when moving and installing the dehumidifier to avoid damage., Do not disassemble or attempt to repair the appliance yourself., Avoid direct contact with refrigerant gas, it can be harmful to health. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
